Reklama

Doda w "Ich Troje"? Dostała propozycję od Wiśniewskiego

Choć Doda w 2007 roku rozpoczęła karierę solową, to istniała realna szansa, aby dołączyła do zespołu "Ich Troje". Okazuje się bowiem, że Michał Wiśniewski złożył jej nawet konkretną propozycję. Wokalistka odpowiedziała, co sądzi o tym pomyśle w dość dosadnych słowach.

Doda od 2006 rok odnosi spore sukcesy jako solowa wokalistka. W 2006 r. została laureatką Eska Music Awards w kategorii "Najlepsza artystka". Z kolei w latach 2007, 2008 i 2011 zdobywała główną nagrodę VIVA Comet Awards dla najlepszej wokalistki kobiecej, a od jakiegoś czasu spełnia się również jako producentka filmowa. Na jaw wyszło, że jej kariera mogła jednak wyglądać zupełnie inaczej.

Doda w "Ich Troje"?

Dopiero po latach światło dzienne ujrzała informacja, że Doda miała realną szansę dołączyć do zespołu "Ich Troje". Dziennikarka Plejady oznajmiła wokalistce, że podczas rozmowy z Michałem Wiśniewskim piosenkarz przekazał jej, że w pewnym momencie chciał, żeby Doda dołączyła do zespołu "Ich Troje". Reakcja wokalistki rozwiała jednak wszelkie wątpliwości i dała do zrozumienia, że pomysł Michała Wiśniewskiego był szalony.

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Figura rozstanie się z córkami

Różnica charakterów

Doda stanowczo ucięła spekulacje na temat jej dołączenia do zespołu "Ich Troje" lata temu.

Jaki miałby być inny powód, dla którego Doda finalnie nie została wokalistką w zespole Michała Wiśniewskiego? Znaczenie miała również różnica charakterów.

Michał Wiśniewski przyznał, że różnica charakterów rzeczywiście mogłaby stanowić przeszkodę w stworzeniu zgodnego duetu wokalnego z Dodą.

***

Zobacz także:

Tak zmieniła się Rhian Sugden. Pokazała zdjęcie sprzed lat

Millie Court chwyta biust w słusznym celu. "Moje ciało, moje zasady"

Eve Gale rozgrzała fanów do czerwoności. Jest gotowa na lato


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy