Doda w "Ich Troje"? Dostała propozycję od Wiśniewskiego

Choć Doda w 2007 roku rozpoczęła karierę solową, to istniała realna szansa, aby dołączyła do zespołu "Ich Troje". Okazuje się bowiem, że Michał Wiśniewski złożył jej nawet konkretną propozycję. Wokalistka odpowiedziała, co sądzi o tym pomyśle w dość dosadnych słowach.

Doda miała być wokalistką "Ich Troje"?
Doda miała być wokalistką "Ich Troje"?East News

Doda od 2006 rok odnosi spore sukcesy jako solowa wokalistka. W 2006 r. została laureatką Eska Music Awards w kategorii "Najlepsza artystka". Z kolei w latach 2007, 2008 i 2011 zdobywała główną nagrodę VIVA Comet Awards dla najlepszej wokalistki kobiecej, a od jakiegoś czasu spełnia się również jako producentka filmowa. Na jaw wyszło, że jej kariera mogła jednak wyglądać zupełnie inaczej.

Doda w "Ich Troje"?

Dopiero po latach światło dzienne ujrzała informacja, że Doda miała realną szansę dołączyć do zespołu "Ich Troje". Dziennikarka Plejady oznajmiła wokalistce, że podczas rozmowy z Michałem Wiśniewskim piosenkarz przekazał jej, że w pewnym momencie chciał, żeby Doda dołączyła do zespołu "Ich Troje". Reakcja wokalistki rozwiała jednak wszelkie wątpliwości i dała do zrozumienia, że pomysł Michała Wiśniewskiego był szalony.

Różnica charakterów

Doda stanowczo ucięła spekulacje na temat jej dołączenia do zespołu "Ich Troje" lata temu.

Nigdy by to nie doszło do skutku, bo byłam główną wokalistką swojego zespołu rockowego
powiedziała wokalistka

Jaki miałby być inny powód, dla którego Doda finalnie nie została wokalistką w zespole Michała Wiśniewskiego? Znaczenie miała również różnica charakterów.

Pozabijalibyśmy się
dodała wokalistka

Michał Wiśniewski przyznał, że różnica charakterów rzeczywiście mogłaby stanowić przeszkodę w stworzeniu zgodnego duetu wokalnego z Dodą.

***

Zobacz także:

"Wydarzenia": Czerwone, słodkie i nie dotyka ich inflacja. W Polsce rozpoczął się sezon na truskawkiPolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas