Reklama

Reklama

Tak zmieniła się Rhian Sugden. Pokazała zdjęcie sprzed lat

Rhian Sugden jest aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje zdjęcia w samej bieliźnie i skąpych strojach, a co za tym idzie, nie może narzekać na brak zainteresowania. Tym razem modelka postanowiła pokazać, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Na zdjęciu sprzed dwóch dekad zupełnie nie przypomina siebie.

Rhian Sugden kusi w mediach społecznościowych

Rhian Sugden dobrze wie, jak rozpalić wyobraźnię internautów. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć, na których odsłania swoje ciało i pozuje w skąpych strojach. 

Rhian Sugden nie może narzekać na brak ofert i zdecydowanie nie musi przejmować się swoją pozycją w branży. Modelka jest posiadaczką sporego biustu i chętnie go eksponuje, dlatego też na jej profilu regularnie pojawiają się gorące zdjęcia.

Fani modelki nie potrafią przejść wobec tych zdjęć obojętnie. Rhian Sugden za każdym razem jest zasypywana komplementami.

Rhian Sugden pokazała zdjęcie sprzed lat

Modelka nie może się opędzić od adoratorów, a grono jej fanów stale się powiększa. Rhian Sugden obecnie jest szczęśliwą mężatką, ale kilka lat temu była obiektem westchnień Cristiano Ronaldo. 

Reklama

Tym razem zamiast zdjęcia w koronkowej bieliźnie na profilu modelki pojawiła się fotografia sprzed 20 lat. Rhian Sugden porównała ją z teraźniejszym ujęciem i podzieliła się swoimi przemyśleniami. 

"Nieśmiała, niepewna siebie, nudna, wiecznie szukająca aprobaty i niesamowicie niespokojna. W niczym nie przypominam osoby, którą jestem dzisiaj" - napisała modelka.

Jak sama podkreśliła, obecnie ma zdecydowanie ładniejsze włosy i w końcu przekonała się do noszenia soczewek. Poza tym wyznała, że jej pewność siebie jest znacznie większa, nie szuka już akceptacji i jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Rhian Sugden dodała, że każdy ma swoje zdanie i wie, że jej wybory życiowe nie każdemu się podobają, ale jest wdzięczna za wszystko, co do tej pory przyniosło jej życie. Szczególnie za przyjaciół, związki, doświadczenia, rzeczy, których się nauczyła, a także za osobę, którą staje się z wiekiem. "Jeśli nie potrafisz pokochać siebie, to jak pokochasz kogoś innego?" - zakończyła modelka.

***

Zobacz także:

Millie Court chwyta biust w słusznym celu. "Moje ciało, moje zasady"

Eve Gale rozgrzała fanów do czerwoności. Jest gotowa na lato

Anna Wendzikowska zachwyciła stylizacją. Fani nie szczędzili komplementów!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy