Reklama

Eve Gale rozgrzała fanów do czerwoności. Jest gotowa na lato

Eve Gale, uczestniczka brytyjskiej edycji programu "Love Island", nie zrobiła wielkiej kariery na ekranie. Zdecydowanie lepiej radzi sobie jednak na Instagramie. Choć przyzwyczaiła obserwatorów do odważnych zdjęć, najnowszym wywołała prawdziwe poruszenie.

Mówi się, że niektórzy mają pięć minut sławy. W jej przypadku chodzi jednak o… sześć dni. Dokładnie tyle wytrzymała w willi "Love Island" 23-latka. W 2020 roku wzięła udział w brytyjskiej edycji programu, ale to wystarczyło, by widzowie ją zapamiętali.

Miłosne reality show okazało się furtką do kariery nie tylko dla Eve Gale, ale także jej siostry bliźniaczki – Jess. Ta zaszła o wiele dalej, zdobywając czwarte miejsce, jednak obie mogą pochwalić się podobną ilością obserwatorów na Instagramie.

Zobacz również: Demi Rose nie pozostawiła wiele dla wyobraźni fanów. Co za skąpe bikini!

Reklama

Kim jest Eve Gale?

Eve mieszka w Londynie, gdzie podobno studiuje i zarabia na życie jako "hostessa VIP". Świetnie radzi sobie również w mediach społecznościowych, gdzie jej śmiałe zdjęcia podziwia codziennie niemal 800 tysięcy fanów.

Urodziwa blondynka doskonale wie, jak zdobyć ich uwagę. Regularnie publikuje zdjęcia, do których pozuje w bardzo obcisłych sukienkach lub skąpych strojach kąpielowych. Najnowsze z nich wywołało prawdziwe poruszenie.

Zobacz również: Chloe Ferry kusi figurą w kształcie klepsydry! Co za talia!

Eve Gale w bikini

23-latka pozuje w jaskrawym, mocno wyciętym bikini, wyraźnie dając do zrozumienia, że jest gotowa na lato.

"Idealna". "Wyjątkowa piękność". "Perfekcyjne kształty". "Wakacyjna bogini" – zachwycają się obserwatorzy. I chyba właśnie o to jej chodziło. 

Zobacz również: Rhian Sugden bez retuszu pozuje do zdjęcia! Cierpi z powodu piers

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: eve gale | Love Island | wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy