Doda zdradza, ilu miała partnerów seksualnych. To „żenujące”!

Doda z okazji premiery nowego singla pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciami. Wokalistka przybiera seksowne pozy w skąpym stroju i zapowiada: „Ludzie kochani! Jak bym chciała wam powiedzieć, co się będzie działo”. W najnowszym wpisie na Instagramie Doda szokuje wyznaniem, dotyczącym swojego życia seksualnego. Odważnie i bez wstydu mówi, ile partnerów seksualnych już miała. Fani w szoku!

Doda w szokującym wpisie ujawniła liczbę partnerów seksualnych. Fani nie mogą uwierzyć
Doda w szokującym wpisie ujawniła liczbę partnerów seksualnych. Fani nie mogą uwierzyćJacek KurnikowskiAKPA

Doda przeżywa trudne chwile

Doda na Instrgramie regularnie informuje fanów o nowych projektach,  w których bierze udział. Ostatnio w jej życiu - zarówno zawodowym, jak i prywatnym - dużo się dzieje. Wokalistka podała do informacji, że jej małżeństwo z producentem filmowym Emilem Stępniem dobiegło końca i ogłosiła, że jest w trakcie rozwodu. Doda przez ostatnie miesiące była zajęta pracą nad kontrowersyjnym filmem "Dziewczyny z Dubaju", który ma poruszyć temat "afery dubajskiej".

Piosenkarka najnowszym singlem "Don’t wanna hide" zapowiada produkcję, która już niedługo będzie mieć swoją premierę. Właśnie na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z planu "sekretnego projektu". Opis jednego z nich wywołał burze w komentarzach.          

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest "żenujące" (śmiech). Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk. Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności...

Doda wzbudziła kontrowersje liczbą swoich partnerów seksualnych

Po tak odważnej deklaracji Dody, w komentarzach zawrzało. "Nie wiem, czy takie pisanie nie jest szkodliwe. Wynika z tego tak, jakby ilość facetów, identyfikowała Ciebie jako kobietę. Szkodliwe to bardzo zarówno dla Ciebie, jak i dziewczyn, które po takim pisaniu może popaść w bardzo niezdrowe kompleksy" - zaznaczyła jedna z obserwatorek.

Nie brakowało również osób, które doceniły gest Dody i zwróciły uwagę, że takie szczere słowa w show-biznesie zdarzają się bardzo rzadko.

W sieci zawrzało!

Niedługo po opublikowaniu odważnej deklaracji i kontrowersyjnego zdjęcia Doda ograniczyła możliwość komentowania posta. W ciągu zaledwie pięciu godzin zyskał jednak prawie 35 tysięcy polubień i ponad 250 komentarzy. Takie zasięgi imponują!

Zobacz również: 

Doda została modelką?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas