Dominika Chorosińska w świątecznej stylizacji. Wręczyła pierwsze nagrody

We wtorek, 5 grudnia świeżo wybrana ministra kultury i dziedzictwa narodowego, Dominika Chorosińska pojawiła się w Teatrze Wielkim i wręczyła członkom zespołu "Mazowsze" medale i odznaki. Była aktorka zdecydowała się na klasyczną stylizację, nawiązującą już jednak do Świąt Bożego Narodzenia. Jak wypadła?

Dominika Chorosińska w Teatrze Wielkim
Dominika Chorosińska w Teatrze Wielkim Adam Burakowski/REPORTEREast News

We wtorek, 5 grudnia Dominika Chorosińska pojawiła się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie na koncercie z okazji 75-lecia Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego. W wydarzeniu wzięła również udział Pierwsza Dama RP - Agata Kornhauser - Duda. Obie panie zachwyciły stylizacjami.

Dominika Chorosińska w świątecznej stylizacji. Postawiła na klasykę

Dominika Chorosińska pojawiła się we wtorkowy wieczór na koncercie z okazji 75-lecia "Mazowsza", by wręczyć członkom zespołu medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" oraz odznaki "Zasłużony dla kultury polskiej".

Dziękując całemu Zespołowi „Mazowsze” za pielęgnowanie wspaniałego dziedzictwa tej instytucji, życzę, aby kolejny rozdział historii obfitował w nowe ambitne wyzwania i sukcesy artystyczne

- powiedziała nowa ministra.

Chorosińska doceniła również wkład zespołu w popularyzację rodzimej kultury.

Ministra kultury i dziedzictwa narodowego poczuła już świąteczny klimat i pojawiła się w Teatrze Wielkim w wigilijnej stylizacji. Była aktorka zdecydowała się na czarny garnitur, do którego dobrała fioletową, odświętną bluzkę. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością również Pierwsza Dama, Agata Kornhauser - Duda, która postawiła na długą, czarną suknię i wysokie szpilki.

Dominika Chorosińska już wywiązuje się z nowych obowiązków
Dominika Chorosińska już wywiązuje się z nowych obowiązków Adam BurakowskiReporter
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas