Dominika Gwit zaszalała ze stylizacją. Od "bajecznej sukienki" trudno oderwać wzrok

Dominika Gwit-Dunaszewska postanowiła nieco przełamać popularny trend na lato. Aktorka postawiła na kolorową sukienkę maxi, która jest wręcz idealna na nadchodzące dni. Trudno oderwać wzrok!

Dominika Gwit zachwyciła w "bajecznej sukience". Wygląda obłędnie!
Dominika Gwit zachwyciła w "bajecznej sukience". Wygląda obłędnie!Pawel Wodzynski/East NewsEast News

Dominika Gwit-Dunaszewska wzięła niedawno udział w spotkaniu autorskim z Katarzyną Olubińską, autorką książki "Mama w wielkim mieście". Aktorka wraz z innymi mamami udzieliła wywiadu do publikacji.

- To był przepiękny wieczór pełen wzruszeń i uśmiechów. Dokładnie tak, jak książka Kasi. To szalenie wspierająca lektura dla każdej Kobiety, ale przede wszystkim dla każdej Mamy. Polecam Waszej uwadze tę cudowną pozycję - napisała na Instagramie.

Do wpisu dołączyła zdjęcie, do którego pozuje w kolorowej, kwiecistej sukience. Fani nie kryli zachwytu.

"Jakie piękne zdjęcie", "Piękna sukienka. Super pani w niej wygląda", "Sukienka cudna po prostu", "Bajeczna sukienka" - pisały internautki.

Dominika Gwit w sukience idealnej na lato. Trudno oderwać wzrok

Dominika Gwit przyciąga wzrok w barwnej sukience
Dominika Gwit przyciąga wzrok w barwnej sukienceNiemiecAKPA

Dominika Gwit założyła sukienkę maxi z hiszpańskim dekoltem. Na kreacji sporo się działo! Gwiazda zrezygnowała z dobrze znanych w tym sezonie delikatnych czy pastelowych kwiatów na rzecz wyrazistej "kwietnej łąki" zmiksowanej z wyrazistymi wzorami.

Kontrastowe kolory i kwiaty zrobiły sporo zamieszania, a od sukienki wręcz trudno oderwać wzrok. To kreacja wręcz idealna na lato, zwłaszcza dla pań, które lubią się wyróżniać i zamiast sukienek w stylu boho czy modeli zdobionych pastelowymi kwiatami stawiają na kolor. Trzeba przyznać, że Dominice Gwit zdecydowanie do twarzy w takiej sukience.

Gwit już je nosi. Sukienki są absolutnym hitem

Aktorka jest fanką tego typu sukienek. W kwietniu mogliśmy ją zobaczyć w czarnej sukience maxi zdobionej niebiesko-pomarańczowymi kwiatami.

Dominika Gwit we wzorzystej sukience
Dominika Gwit we wzorzystej sukiencePawel Wodzynski/East NewsEast News

Gwit zazwyczaj stawia na sukienki w typie "kopertowym". To doskonały wybór dla każdego typu sylwetki, ponieważ dobrze działa na proporcje. Optycznie wydłuża szyję, podkreśla talię, eksponuje biust i wysmukla dolne partie ciała.

Gwit jest również fanką sukienek w groszki. W ubiegłym roku założyła czarną sukienkę maxi zdobioną grochami. Wyglądała wręcz obłędnie i udowodniła, że tego typu sukienka to wybór idealny na każdą okazję.

Sukienka w gorszki? Dominika Gwit je uwielbia
Sukienka w gorszki? Dominika Gwit je uwielbiaPawel Wodzynski/East NewsEast News

Z kolei na premierę spektaklu "Damski biznes" jesienią 2023 roku wybrała sukienkę maxi w pastelowych kolorach.

Dominika Gwit w pastelowej sukience maxi
Dominika Gwit w pastelowej sukience maxiArtur Zawadzki/REPORTEREast News

***

„Zbliżenia”. Anna Dymna. O wspomnieniach i spotkaniach dających siłęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas