Jolanta Kwaśniewska zadała szyku. Wystarczyły spodnie i prosta bluzka

Jolanta Kwaśniewska po raz kolejny zadała szyku. Prostą, ale niezwykle przemyślaną i elegancką stylizacją zwróciła na siebie uwagę wielu, dowodząc, że miano polskiej ikony stylu nie przylgnęło do niej przez przypadek. Dojrzałe panie będą z zachwytem przyklaskiwać podobnemu wyborowi. Te elementy garderoby bez trudu znajdziesz w swojej szafie.

Jolanta Kwaśniewska zadała szyku. Dojrzałe panie przyklasną temu wyborowi
Jolanta Kwaśniewska zadała szyku. Dojrzałe panie przyklasną temu wyborowiAndrzej Iwanczuk /ReporterEast News

Jolanta Kwaśniewska, nie bez powodu nazywana "ulubioną pierwszą damą", od lat cieszy się niesłabnącą sympatią Polaków. Przez dekadę prezydentury swojego męża stawiana za wzór klasy i elegancji, dziś określana jest mianem prawdziwej, polskiej ikony mody.

Przez lata modowe i stylizacyjne wybory żony byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego były inspiracją dla Polek. Cała rzesza kobiet chciała wyglądać jak Jolanta Kwaśniewska - światowo i z klasą. Na przestrzeni lat niewiele się zmieniło.

Jolanta Kwaśniewska: styl. Tak ubiera się była pierwsza dama

Jolanta Kwaśniewska przez ekspertów określana jest mianem pionierki klasy i stylu. Mimo upływu lat była pierwsza dama niezmiennie inspiruje, dając dowód na to, że moda nie ogląda się na wiek, a stylowo wyglądać można bez względu na zmieniające się w kalendarzu kartki.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego słynie z dobrego wyczucia stylu, doskonale dopasowując strój do okazji. W jej szafie nie brakuje modowych klasyków, które w mig zamieniają stylizację w niezwykle szykowną i elegancką. Podczas gdy w trakcie oficjalnych wyjść Jolanta Kwaśniewska chętnie pokazuje się w eleganckich garsonkach, niekiedy stawia na odrobinę luzu. Tak było w tym przypadku.

Jolanta Kwaśniewska połączyła elegancję z nutką nonszalancji. Wyszło zachwycająco
Jolanta Kwaśniewska połączyła elegancję z nutką nonszalancji. Wyszło zachwycającoWojciech Olkusnik/East NewsEast News

Gdy Jolanta Kwaśniewska pojawiła się na premierze filmu "A jak Antkowiak" uwaga wielu skupiła się właśnie na niej. Była pierwsza dama tego dnia postanowiła bowiem połączyć elegancję z nutką nonszalancji, zestawiając ze sobą czarne spodnie i bluzkę z geometrycznymi wstawkami. Całość uzupełniły wygodne czółenka i kobieca biżuteria.

Jolanta Kwaśniewska znów zachwyca. Prostota kluczem do sukcesu

Wygląd Jolanty Kwaśniewskiej, każdorazowo dopracowany do perfekcji, potrafi zachwycić niejednego. Była pierwsza dama często udowadnia jednak, że nie trzeba zbyt zaawansowanych zabiegów, by wyglądać dobrze i czuć się dobrze. W tym celu niejednokrotnie zestawia ze sobą wygodne jeansy i sweter, udowadniając, że nawet najprostszy wybór może okazać się trafionym.

Podstawę garderoby Jolanty Kwaśniewskiej stanowią białe koszule, cygaretki, spódnice za kolano i klasyczne czółenka. Była pierwsza dama doskonale zdaje sobie bowiem sprawę, że sekretem elegancji i kobiecego wyglądu są minimalizm i prostota. Co udowodniła po raz kolejny podczas ostatniego wyjścia. Na premierze filmu, zaskakując prostą, ale kobiecą stylizacją, zawładnęła sercem niejednej z nas.

„Zbliżenia”. Anna Dymna. O wspomnieniach i spotkaniach dających siłęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas