Reklama

Dominika Tajner chorowała na nowotwór piersi. Znowu będzie miała operację

Dominika Tajner musiała zmierzyć się z nowotworem piersi. W październiku przeszła operację usunięcia guza, a już w styczniu czeka ją kolejny zabieg. Była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na rekonstrukcję piersi.

Dominika Tajner o nowotworze dowiedziała się w połowie września dzięki rutynowym badaniom. USG piersi wskazało, że w ma guza wielkości trzech centymetrów. 

Okazało się, że nie był to nowotwór złośliwy. Wyniki biopsji wykazały, że zmiana nowotworowa była łagodna, a niedługo później, bo już w październiku Dominika Tajner przeszła operację usunięcia guza. 

Mimo że Dominika Tajner pomyślnie przeszła operację, to zdecydowała się na jeszcze jeden poważny zabieg. Wycięcie nowotworu zdaniem Dominiki Tajner wyraźnie odbiło się na wyglądzie biustu. W rozmowie z Faktem wyznała, że już w styczniu podda się rekonstrukcji piersi. 

Reklama

Córka Apoloniusza Tajnera wyznała, że po operacji biust nie wygląda tak jak wcześniej, a usunięcie nowotworu wywołało u niej kompleksy. 

Dominika Tajner wierzy, że dzięki operacji znów będzie czuć się kobieco. Mimo że była żona Michała Wiśniewskiego bardzo chce rekonstrukcji piersi, to przyznała, że jest zestresowana całą sytuacją. 

Czytaj więcej:

Rajskie wakacje Karoliny Pisarek. "Jestem oczarowana tym miejscem!"

Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2021. Gdzie wystąpi królowa polskiej muzyki?

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy