Reklama

Dominika Tajner martwi się o syna

Choć trudno w to uwierzyć, od ślubu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner minęło już sześć lat. To jak do tej pory najdłuższe małżeństwo piosenkarza.

Para nie ma wspólnego potomstwa, ale w ich domu często goszczą dzieci z poprzednich związków Michała: Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienn.

Nastoletniego już syna ma także Dominika. Maksymilian jest owocem jej związku z Juliuszem Idzikiem, z którym rozwiodła się w 2010 roku.

W trakcie małżeństwa z Michałem Tajner przeszła spektakularną metamorfozę - zmieniła fryzurę, sporo schudła, wypiękniała. To efekt jej zainteresowania sportem. Dominika lubi survival, nurkuje, biega, lata samolotem, wspina się i jeździ w rajdach samochodowych.

Okazuje się, że jej sportową pasję podziela Maksymilian. Ostatnio na swoim instagramowym profilu Tajner zamieściła jego zdjęcie w kasku z podpisem: "Taka sytuacja... syn dorasta i chce się ścigać. Dopóki piłka nożna jest priorytetem zgadzam się na oswajanie Maksia z motoryzacja ale tylko hobbystycznie" (pis.org.).

Reklama

Wygląda więc na to, że mama, która sama kocha adrenalinę, nieco martwi się o nastoletniego syna.

Wiedzieliście, że Dominika ma już takie duże dziecko?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama