Donatella Versace w różowej rybiej łusce

Donatella Versace jest jedną z najbardziej znanych na świecie projektantek. Dom mody, którego jest wiceprezeską, stworzył jej brat – Gianni.

Donatella Versace skończyła w tym roku 64 lata
Donatella Versace skończyła w tym roku 64 lataEvan Agostini/InvisionEast News

64-letnia Donatella dołączyła do brata w latach 80. i pomagała mu w budowaniu potęgi marki Versace. Kobieta była odpowiedzialna nie tylko za projekty, ale także za kampanie reklamowe. W 1993 roku została główną projektantką ubrań dla dzieci oraz firmy Versus (firmy-córki Versace).

W 1997 roku Gianni padł ofiarą seryjnego mordercy - Andrew Cunanana. Został przez niego zastrzelony przed swoją posiadłością w Miami Beach. Wówczas Donatella wzięła sprawy firmy w swoje ręce i została jej głównym projektantem.

Wizerunek Donatelli właściwie od zawsze wzbudzał kontrowersje. Projektantka bywa nazywana ofiarą operacji plastycznych. Słynie z bardzo mocnej opalenizny i wychudzonej sylwetki.

Ostatnio projektantka pojawiła się na gali Fashion Awards 2019 i (zresztą jak zwykle) przykuła uwagę fotoreporterów i zebranych gości. Donatella wybrała bowiem na tę okazję bardzo obcisłą, mieniącą się, różową suknię przypominającą ogon syreny.

Kreacja podkreśliła bardzo szczupłą sylwetkę projektantki, ale dziwnie układała się w okolicach biustu. Tak, jakby w niewielkich miseczkach nie mieściło się tyle, ile powinno. Za to twarz Versace wyglądała naszym zdaniem całkiem nieźle.

Zobaczcie zresztą sami! Jak oceniacie tę stylizację?

Donatella Versace na gali Fashion Awards 2019
Donatella Versace na gali Fashion Awards 2019Splash NewsEast News
Donatella Versace miała na sobie różową, obcisłą sukienkę
Donatella Versace miała na sobie różową, obcisłą sukienkęIan West/ Press AssociationEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas