Reklama

Reklama

Donna D'Errico kusi fanów w bieliźnie. Zarzucają jej prostytucję?

Donna D'Errico, modelka i aktorka, znana głównie z serialu "Słoneczny patrol" aktywnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 925 tysięcy fanów. Seksowna blondynka pochwaliła się właśnie fotką w kusej bieliźnie, zdradzając jednocześnie, że social media cenzurują jej fotki, a ona oskarżona została o...nakłanianie do prostytucji!

Donna D'Errico znana jest głównie z roli w kultowym serialu "Słoneczny patrol", w którym wcielała się w seksowną modelkę i ratowniczkę, Donnę Marco. Aktorka znana była wcześniej głównie z rozbieranych sesji - producenci postanowili więc wykorzystać jej doświadczenie i w serialu jej bohaterka chętnie pozuje nago, co niekoniecznie podobają się szefostwu "Baywatch". Po odejściu z serialu aktorka wystąpiła jeszcze w kilku filmach, ostatni raz w 2019 roku.

W latach 90. sporym zainteresowaniem cieszyło się także życie prywatne Donny - aktorka była przez 11 lat żoną muzyka grupy Motley Crue - Nikkiego Sixxa. Para rozwiodła się jednak w 2007 roku, ale mają z tego związku dziewiętnastoletnią córkę. Aktorka wychowuje również adoptowanego syna. Donna D'Errico jest obecnie singielką, a swój wolny czas chętnie poświęca na walkę o prawa zwierząt.

Choć Donna D'Errico skończyła już 54 lata, to wciąż zachwyca wyglądem i perfekcyjną sylwetką. Aktorka i modelka chętnie zresztą eksponuje swoje wdzięki, głównie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 925 tysięcy fanów. Nie wszystkim się to jednak podoba!

Reklama

Zobacz również: 49-letnia Smaszcz pozuje w bikini! Fani zachwyceni! 

Donna D'Errico wypina pośladki w seksownej bieliźnie. Zarzucają jej prostytucję?!

Donna D'Errico wrzuciła właśnie na Instagrama odważne zdjęcie. Gwiazda "Słonecznego patrolu" pozuje na nim w seksownej bieliźnie, opierając się o witrynę i wypinając pośladki. Fani skupili by się pewnie głównie na fotce, gdyby nie to, że aktorka zamieściła zaskakujący wpis:

- napisała. 

Post, który zgłoszono wcześniej brzmiał:

Jak sądzicie, faktycznie zasłużył na cenzurę i zgłoszenie?

Zobacz również:

Były gwiazdami "Słonecznego patrolu". Jak dziś wyglądają?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donna D'Errico | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy