Reklama

Reklama

Donna D'Errico pręży ciało na Instagramie. Bardzo się zmieniła?

Donna D'Errico, modelka i aktorka znana ze "Słonecznego patrolu" zgromadziła na Instagramie sporą grupę prawie 880 tysięcy fanów, których regularnie raczy fotkami ze swojego prywatnego i zawodowego życia. Seksowna blondynka, która niedawno przeszła totalną metamorfozę chętnie eksponuje zgrabne ciało i nie wstydzi się nagości. Jej nowe fotki zachwyciły fanów!

Donna D'Errico popularność zdobyła za sprawą serialu "Słoneczny patrol", w którym pojawiła się w 1996, by przez dwa lata wcielać się w rolę pięknej ratowniczki i modelki Playboy'a - Donny Marco. Aktorka znana była wcześniej głównie z rozbieranych sesji - wykorzystano więc jej doświadczenie i w serialu kilkukrotnie przewija się wątek jej nagich zdjęć, które niekoniecznie podobają się szefostwu "Baywatch". Po odejściu z serialu aktorka wystąpiła jeszcze w kilku filmach, na dużym ekranie można było ją ostatnio podziwiać w 2019 roku.

Prywatnie Donna była przez 11 lat żoną muzyka grupy Motley Crue - Nikkiego Sixxa. Para rozwiodła się w 2007 roku, mają dziewiętnastoletnią córkę. Aktorka wychowuje również adoptowanego syna, jest obecnie singielką, znaną ze swojej miłości do psów.

Donna D'Errico od jakiegoś czasu dość aktywnie działa na Instagramie i regularnie raczy fanów seksownymi fotkami i filmikami. Te najnowsze rozgrzały ich do czerwoności! 

Reklama

Zobacz również: Były gwiazdami "Słonecznego patrolu". Jak dziś wyglądają? 

Donna D'Errico pręży seksowne ciało na Instagramie. Uwierzycie, że ma 54 lata?

Donna D'Errico wrzuciła właśnie na Instagrama zdjęcie w białym bikini oraz filmik, na którym w pełni zaprezentowała swoje perfekcyjne ciało. Na nagraniu gwiazda "Słonecznego patrolu" pozuje w różowym zestawie i ewidentnie jest dumna, z formy, którą trzyma już od wielu lat!

- "Kocham cię", "Wyglądasz nieziemsko, jak zawsze", "Piękna", "Seksowna i niesamowita!" - piszą fani, również zachwyceni jej figurą. 

Uwierzycie, że aktorka i modelka skończyła już 54 lata? 

Zobacz również: 

49-letnia Heidi Klum eksponuje zgrabne ciało. O krok od wpadki! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donna D'Errico | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy