Reklama

Reklama

Donna D'Errico w złotym bikini na Instagramie!

Donna D'Errico, modelka i aktorka znana głównie z roli ratowniczki w jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. od zawsze śmiało eksponuje swoje wdzięki i nie boi się odważnych stylizacji. Teraz pokazała fanom zdjęcie w złotym bikini, a ci zasypali ją komplementami.

Donna D'Errico zdobyła popularność za sprawą roli w serialu "Słoneczny patrol", w którym przez dwa lata grała piękną ratowniczkę i modelkę Playboy'a - Donnę Marco. 

Aktorka znana już była wcześniej z rozbieranych sesji, wykorzystała więc swoje doświadczenie w serialu, w którym kilkukrotnie przewijał się wątek jej nagich zdjęć. Po odejściu z "Baywatch" Donna wystąpiła jeszcze w kilku filmach - na dużym ekranie ostatni raz można było ją zobaczyć w 2019 roku.

W ostatnich latach Donna skupiła się na działalności w sieci - na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,1 miliona fanów. Modelka regularnie dzieli się tam z nimi zdjęciami, na których pozuje w skąpych strojach bikini czy seksownej bieliźnie. Jej najnowsza fotka znów rozpaliła fanów! 

Zobacz również: Niespodziewany zwrot akcji w "Love Island". Brudne myśli Roksi i pożegnanie z willą

Reklama

Donna D'Errico kusi fanów w złotym bikini!

Donna D'Errico opublikowała właśnie fotkę, na której pozuje w skąpym, złotym stroju bikini, prezentując swoje wdzięki i chwaląc się idealną figurą. 

-"Wow", "Piękna, absolutnie piękna", "Zdecydowanie gorąca", "Donna wyglądasz absolutnie fenomenalnie" - piszą fani, zachwycając się zdjęciem. 

Jak wam podoba się Donna w tej wersji?

Zobacz również:

Anna Wendzikowska zripostowała fana: "duże dłonie i *ujowe włosy"INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donna D'Errico | Monika Pietrasińska | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy