Reklama

Dorota Gardias nie zmienia planów mimo rozstania z partnerem. Buduje dom!

Dorota Gardias potwierdziła ostatnio plotki o rozstaniu z partnerem. Już wcześniej prezenterka pogody mówiła o swoim marzeniu, jakim jest budowa nowego domu na Roztoczu. Okazuje się, że kobieta nie zmieniała swoich planów.

Dorota Gardias nie ma szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z pilotem śmigłowców Konradem Skórą zakończyło się w 2011 roku. Następnie była związana z Piotrem Bukowieckim, z którym ma 8-letnią córkę Hannę, jednak po pewnym czasie również się rozstali.

Dorota Gardias. Rozstanie z partnerem

Kilka miesięcy temu prezenterka pogody rozpoczęła związek z Dariuszem Pachutem, który jest ratownikiem medycznym i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Wydawali się naprawdę szczęśliwi - dodawali wiele wspólnych zdjęć m.in. ze sportowych wypraw.

Jednak niedawno z Instagrama Gardias zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia z partnerem. Również na profilu Pachuta nie da się już odnaleźć żadnych zdjęć z pogodynką. To spowodowało spekulacje o ich rozstaniu. Wkrótce kobieta potwierdziła te plotki.

Reklama

Dorota Gardias. Budowa nowego domu

Okazuje się, że rozstanie z partnerem nie przekreśliło wcześniejszych planów Gardias. Kobieta od jakiegoś czasu planowała budowę domu na Roztoczu, gdzie się wychowała. Teraz jej przyjaciółka zdradziła, że prezenterka pogody rozpoczęła już przygotowania.

***

Zobacz również:

Dorota Gardias usunęła zdjęcia z partnerem. Rozstali się?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Tak mieszka Dorota Gardias. Gwiazda TVN pokazała swój luksusowy apartament

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy