Reklama

Reklama

Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem

Dorota Naruszewicz najlepiej znana jest widzom z serialu "Klan", gdzie grała Beatę Chojnicką. Okazuje się, że gwiazda rozwiodła się po wielu latach małżeństwa i postanowiła w tej sprawie wydać oficjalne oświadczenie.

Dorota Naruszewicz od lat stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach. Wiadomym było, że po 10 latach nieformalnego związku w końcu wzięła ślub w 2005 roku z Tomaszem, z którym doczekała się dwóch córek - Niny i Neli. 

Jednak w mediach pojawiły się informacje, że para rozwiodła się, a narastający rozgłos zmusił Dorotę do zabrania głosu w tej niespodziewanej sprawie. Plotki okazały się być niestety prawdziwe: 

"Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami. Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca!" - napisała niespodziewanie Dorota Naruszewicz w swoich mediach społecznościowych.

Internauci postanowili wesprzeć gwiazdę w trudnym dla niej momencie i w komentarzach dodali jej otuchy. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Naruszewicz | rozwód | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje