Reklama

Dorota Szelągowska pokazała, jak świętuje urodziny córki

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych „osobowości telewizyjnych”. Prowadzi przede wszystkim programy wnętrzarskie.

Szelągowska pracuje jako projektantka wnętrz i tym zajmuje się także przed kamerą: projektuje i wraz z ekipą remontuje pojedyncze pomieszczenia, a nawet całe mieszkania i domy.

Z telewizją związana jest od bardzo dawna - już jako osiemnastolatka trafiła do "Roweru Błażeja". Potem współprowadziła "Pytanie na śniadanie", była gospodynią formatów "Domy gwiazd" czy "Hotelove".

Prywatnie pani Dorota jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Przez wiele lat była związana z dyrygentem i kompozytorem Adamem Sztabą. Dziś projektantka bardzo strzeże prywatności i o drugim mężu nie mówi właściwie nic. Wiadomo jednak, że para ma dwuletnią córkę Wandę.

Reklama

Ostatnio Szelągowska na swoim instagramowym profilu pokazała tort i ciasteczka, które zamówiła na urodziny córeczki. Królował motyw świnki Peppy.

W komentarzach nie brakowało zachwytów. "Jakie cudo!", "Mistrzostwo", "Przesłodkie" czy "Grunt, że to nie robota Darka Stolarza" - pisali fani projektantki.

Przyznajcie, że wypieki faktycznie prezentują się doskonale!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy