Reklama

Dorota Szelągowska pokazała piękny ogród

Programy Doroty Szelągowskiej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Sympatyczna projektantka remontuje Polakom pomieszczenia, a czasem nawet całe mieszkania.

W tych zadaniach pomaga jej niezmordowana ekipa i stolarz Darek Wardziak. Szelągowska do wszystkich wyzwań podchodzi z uśmiechem i dużym dystansem - to chyba jej klucz do sukcesu.

Prywatnie jest córką Katarzyny Grocholi, przez wiele lat była związana z kompozytorem Adamem Sztabą. Natomiast niedawno urodziła swoje drugie dziecko.

Szelągowska nie sili się na sztuczne pozy czy wyretuszowane zdjęcia. Na Instagramie często pokazuje się bez makijażu czy w dresie. I za to też kochają ją fani.

Ostatnio w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia swojego pięknego ogrodu na Warmii. Pochwaliła się obiadem, który zorganizowała dla znajomych na świeżym powietrzu.

Musimy przyznać, że zarówno dania, jak i sposób ich podania, prezentują się doskonale. "Po prostu obiad - w ogrodzie, bez zadęcia i filtra - esencja wakacji. Ozdoby wymyślane z tego co jest, klamerki do bielizny z gałązkami brzozy, świeczniki w kieliszkach do jajek, kwiaty w dzbanku prosto z ogródka, tak jak część warzyw. Warmia" - napisała pod zdjęciem Szelągowska.

Aż chciałoby się zjeść, prawda?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy