Reklama

Dorota Szelągowska w naturalnej odsłonie. Wypoczywa na Warmii

Dorota Szelągowska jest jedną z gwiazd TVN-u. Ostatnio udzieliła osobistego wywiadu Magdzie Mołek, w którym mówiła m.in. o zdrowiu psychicznym. Teraz wypoczywa w domu na Warmii, skąd dodała zdjęcie bez makijażu.

Dorota Szelągowska wypoczywa na Warmii

Dorota Szelągowska to prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Od wielu lat prowadzi na kanałach grupy TVN różne programy o tematyce wystroju wnętrz. W życiu uczuciowym nie ma jednak szczęścia - jest po trzech rozwodach.

Obecnie gwiazda wypoczywa na Warmii, gdzie ma swoją posiadłość. Szelągowska jest dumna z tego, jak ją urządziła i chętnie dzieli się ze swoim fanami na Instagramie zdjęciami z jej wnętrz. Dookoła nie ma innych domów, zatem jest to świetne miejsce do relaksu.

Projektantka wnętrz w naturalnej odsłonie

Niedawno w niezwykle osobistym wywiadzie z Magdą Mołek projektantka wyznała, że zmaga się z atakami paniki i przyjmuje leki antydepresyjne. W podziękowaniu za dobry odbiór tej rozmowy Szelągowska wstawiła specjalne zdjęcie.

Reklama

Internauci byli zachwyceni naturalną odsłoną Szelągowskiej. Zdjęcie skomentowała również Mołek, pisząc: "Rozmowa kuchenna o miłości i jedzeniu" tego wszystkiego potrzebujemy: Rozmowy, Miłości, Pokarmu. Czekam na e-booka".

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy