Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska wspiera Ukraińców. „Każdy myśli o tym, żeby walczyć”

Dorota Szelągowska nie ukrywa, iż jest mocno zżyta z ekipą remontową „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Gwiazda nie zamierza bezczynnie obserwować sytuacji, która ma miejsce u naszych sąsiadów. Zdecydowała się pomóc swoim najbliższym współpracownikom, którzy pochodzą z Ukrainy. Zdradziła również jak „jej chłopaki” radzą sobie w tym trudnym czasie.

Od kilku dni cały świat żyje sytuacją w Ukrainie. Polki i Polacy okazują ogromne wsparcie, organizując zbiórki i oferując pomoc uchodźcom. Wsparcie oferuje także wiele gwiazd. Dołączyła do nich Dorota Szelągowska, w której ekipie remontowej pracuje sporo Ukraińców. Dekoratorka wnętrz wiedziała, że musi pomóc.

Zobacz również: Polacy solidarni z Ukrainą. Jak pomóc?

Dorota Szelągowska wspiera Ukraińców

Wielu Ukraińców pracuje w branży budowlanej. Niektórzy także w ekipie remontowej Doroty Szelągowskiej. Gwiazda jest z nimi zaprzyjaźniona i często niezwykle ciepło wypowiada się na ich temat. "Bez nich nie tylko ten program, ale te wszystkie remonty i w ogóle ten świat byłby gorszy" - mówiła w jednym z odcinków "Totalnych remontów Szelągowskiej."

Reklama

Dekoratorka wnętrz nie ukrywa, iż jest mocno zżyta ze swoją ekipą. Na InstaStories podzieliła się z fanami informacjami o tym, w jakiej sytuacji znajdują się obecnie Ukraińcy, z którymi współpracuje przy programach.

"Każdy myśli o tym, żeby walczyć"

"Moje chłopaki. Odpowiadam zbiorowo i jednocześnie strasznie dziękuję za ten zalew pytań. Jestem w kontakcie z Iwanem - jakby co, opcje mieszkaniowe i pomocowe zapewnione. Michał pojechał po synów, reszta została w Polsce. Na razie. Bo każdy myśli o tym, żeby walczyć. Nie umiem tego w sobie pomieścić. Matki, babcie odmówiły możliwości przyjechania do Polski..." - pisze projektantka wnętrz.

Dodatkowo Dorota Szelągowska zamieściła informacje ze strony rządowej na temat tego, gdzie mogą się udać uchodźcy po przekroczeniu polskiej granicy. Podzieliła się również linkami, pod którymi można znaleźć informacje, jak pomóc Ukraińcom albo gdzie oni sami mogą szukać pomocy.

***

Zobacz również:

Robert Moskwa zaprasza uchodźców. "Przyjmę ukraińską matkę z dzieckiem"

Hanna Lis oskarża koronasceptyków o sianie rosyjskiej propagandy

Maja Bohosiewicz chce dać dach nad głową Ukraińcom

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy