Reklama

Reklama

Drew Barrymore tęskni za pizzą

41-letnia aktorka schudła 9 kilogramów dzięki metodom dietetyczki Kimberly Snyder. Przyznaje jednak, że czasami trudno jej utrzymać dietę.

- Jestem bardzo zdyscyplinowana, ale tęsknię za pizzą. Marzę o niej cały czas - powiedziała w rozmowie z "US Weekly".

- Ważyłam 65 kilogramów, a teraz ważę 56. Czuję się wspaniale. Korzystałam z metod Kimberly Snyder, ale dodawałam białko w postaci ryb i kurczaka, ponieważ ona skupia się wyłącznie na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Drew wyznała niedawno, że ona i jej były mąż Will Kopelman, z którym rozwiodła się w sierpniu, spędzą razem Boże Narodzenie ze względu na ich córki - Olive (4 l.) i 2-letnią Frankie.

- Większa część naszej rodziny jedzie na urlop pełen przygód, ale nasze dzieci są jeszcze na to za małe, więc razem z Willem zorganizujemy dla nich coś fajnego. Mamy przygotowane trzy warianty spędzenia świąt, a potem jedziemy na wielką wyprawę. Będzie bardzo fajna, bo wybieramy się do ciepłych krajów, więc jestem bardzo podekscytowana - powiedziała. 

Reklama

Drew przyznała, że ona i Will wspierają się wzajemnie we wszystkim, co robią.

 - Dziś byliśmy razem w szkole naszych dzieci. Spędzamy razem weekendy. Will zamierza wziąć udział w nowojorskim maratonie, więc będziemy mu kibicować na miejscu - dodała.

Gwiazda filmu "Ten pierwszy raz" opowiedziała niedawno o sile i radości, które czerpie z przebywania ze swoimi dziećmi.

Zapytana o to, co sprawia, że czuje się szczęśliwa, odpowiedziała: - Siła. Teraz, gdy jestem mamą i mam córki, to jest to siła dziewczyn. Siła, jasność umysłu, bycie pewnym tego, co się robi, zdrowie i skupienie.

- To zabawne, ponieważ czasem jestem wyluzowaną hedonistką, ale obecnie trzeźwo patrzę na świat i trzymam się zasady 'być o krok przed innymi'. Teraz to moje motto. Nie ma to nic wspólnego z luzackim stylem życia - jeśli nie będziesz trzymać się prostej drogi, to będziesz mieć kłopoty.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje