Reklama

Dua Lipa zafarbowała włosy na czerwono

Domowa kwarantanna to czas, w którym wiele gwiazd postanowiło poeksperymentować i przeprowadzić zabiegi kosmetyczne we własnej łazience. Jedną z nich jest wokalistka Dua Lipa, która zdecydowała się na dość drastyczną zmianę z wyglądzie.

Dua Lipa to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. 25-letnia Brytyjka kosowsko-albańskiego pochodzenia ma na koncie kilka albumów, dwie nagrody Grammy i nominację do MTV Europe Music Awards.

Od początku kariery Dua Lipa konsekwentnie buduje swój sceniczny wizerunek, nie stroniąc od eksperymentów i częstych zmian w wyglądzie. W ciągu ostatnich kilku lat widywaliśmy ją już w skórzanych kurtkach, mini spódniczkach, neonowych topach, ale także eleganckich, klasycznych kreacjach, sygnowanych logo Versace lub Prady.

Eksperymenty obejmują nie tylko stroje, ale i fryzury wokalistki. Do niedawna będąca platynową blondynką gwiazda, niedawno przefarbowała włosy na intensywną czerwień. Efektami tej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Reklama

"Pięknie", "Mój ulubiony kolor", "Zazdroszczę", "Truskawkowa królewna", komentowali fani. 
***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy