Reklama

Reklama

Dua Lipa zafarbowała włosy na czerwono

Domowa kwarantanna to czas, w którym wiele gwiazd postanowiło poeksperymentować i przeprowadzić zabiegi kosmetyczne we własnej łazience. Jedną z nich jest wokalistka Dua Lipa, która zdecydowała się na dość drastyczną zmianę z wyglądzie.

Dua Lipa to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. 25-letnia Brytyjka kosowsko-albańskiego pochodzenia ma na koncie kilka albumów, dwie nagrody Grammy i nominację do MTV Europe Music Awards.

Reklama

Od początku kariery Dua Lipa konsekwentnie buduje swój sceniczny wizerunek, nie stroniąc od eksperymentów i częstych zmian w wyglądzie. W ciągu ostatnich kilku lat widywaliśmy ją już w skórzanych kurtkach, mini spódniczkach, neonowych topach, ale także eleganckich, klasycznych kreacjach, sygnowanych logo Versace lub Prady.

Eksperymenty obejmują nie tylko stroje, ale i fryzury wokalistki. Do niedawna będąca platynową blondynką gwiazda, niedawno przefarbowała włosy na intensywną czerwień. Efektami tej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

"Pięknie", "Mój ulubiony kolor", "Zazdroszczę", "Truskawkowa królewna", komentowali fani. 
***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje