Reklama

Dyskusja pod zdjęciem Bieniuka z córką

Tegoroczna edycja Open’era dobiegła końca w niedzielę 8-go lipca. Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu – w tym roku padł rekord frekwencyjny i Gdynię odwiedziło 140 tys. osób.

Wśród nich znalazło się wielu celebrytów, m.in. Kuba Wojewódzki, Julia Wieniawa, Iga Lis, Natalia Szroeder, Agnieszka Woźniak-Starak, Jessica Mercedes, Magdalena Cielecka, Adam Sztaba czy Jarosław Bieniuk.

Ten ostatni na festiwal nie miał daleko - pochodzi z Gdańska i mieszka tam na co dzień (jest związany z tamtejszą Lechią).

Bieniuk przez wiele lat był partnerem życiowym aktorki Anny Przybylskiej, która zmarła na raka w 2014 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) i Jana (ur. 2011).

To właśnie córkę zabrał ze sobą na tegoroczne koncerty. Pod ich wspólnym zdjęciem z festiwalu napisał: "Pierwszy Opener z córcią".

Reklama

Fani nie szczędzili Oliwii komplementów. "Łaaał, świetnie wyglądacie!", "Wspaniale, fajna córcia", "Coś wspaniałego naprawdę Jarek u are the best..." - pisali.

Wielu podkreślało także podobieństwo 16-latki do jej mamy. Jedna z fanek zwróciła uwagę na to, że takie porównania mogą nie być dobrze odbierane.

"Z całym szacunkiem do pamięci Jej Mamy, ale te ciągłe porównania muszą być strasznie dla tej młodziutkiej Dziewczyny męczące. Powtarzają się Państwo. Myślę, że Oliwii musi być z tym trudno. Nie wiem, może się mylę, ale chyba jest Ona świadoma tego podobieństwa, w końcu genów się nie da oszukać. Jednak wielka szkoda, że na tym zdjęciu nie dostrzegają Państwo po prostu uroczej nastolatki pełnej entuzjazmu. I Jej Taty." (pis. org.) - napisała pod zdjęciem.

Zgadzacie się z nią?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama