Reklama

Dziennikarka Polsatu zwróciła się do fanów: "Nie wiem, od czego zacząć"

Koniec ubiegłego i początek nowego, 2023 roku, to dobra okazja do podsumowań. Wiele gwiazd dzieli się swoimi przemyśleniami na temat minionego roku oraz planów na ten właśnie się rozpoczynający w social mediach. Również dziennikarka Polsat News, Katarzyna Zdanowicz w poście na Instagramie podzieliła się swoimi wrażeniami i przeżyciami oraz planami na nowy rok. Co takiego wyjawiła?

Katarzyna Zdanowicz to urodzona w Bydgoszczy dziennikarka Wydarzeń w Polsacie i Polsat News. Jest również prowadzącą wideokastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" w serwisie Interia Kobieta, który na ten moment liczy 39 odcinków. Oprócz swojej kariery telewizyjnej jest również autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" - zbioru reportaży opowiadających o życiu żon i partnerek alpinistów. Prywatnie jest żoną oraz matką Maksymiliana.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu. Ile ma dzieci? Życie prywatne i zawodowe

Reklama

Katarzyna Zdanowicz o 2022 roku: "Tak dużo się działo, że nawet nie wiem, od czego zacząć"

W Nowy Rok Katarzyna Zdanowicz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z prywatnym podsumowaniem ubiegłego roku. Jak wyznaje, zeszły rok przyniósł w jej życiu wiele nowości. Dokładnie rok temu Katarzyna Zdanowicz powróciła do pracy w telewizji Polsat i Polsat News, gdzie prowadzi "Wydarzenia". Jak twierdzi, to był "dobry powrót". Dziennikarka we wpisie wyznaje również, że jest wdzięczna za możliwość prowadzenia podkastów "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" oraz za spotkania autorskie z czytelnikami jej książki. Katarzyna Zdanowicz zapowiada również, że za niedługo pochwali się efektami jednego z realizowanych przez nią projektów.

"Realizujecie swoje plany, marzenia, gońcie je" - Katarzyna Zdanowicz o planach na 2023 rok

Katarzyna Zdanowicz we wpisie na Instagramie postanowiła zachęcić swoich czytelników do urzeczywistniania swoich pragnień. 

Wpis wywołał zainteresowanie użytkowników Instagrama. Komentowali:

Zobacz również: "Mama na obrotach" w podcaście Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Zdanowicz Pomiędzy Wersami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy