Reklama

Reklama

Ed Sheeran nigdy nie kłóci się ze swoją dziewczyną

Twórca hitu "Shape of You" spotyka się ze swoją dziewczyną Cherry Seaborn od 18 miesięcy.

Piosenkarz powiedział: - Jeszcze nie zaszedłem mojej dziewczynie za skórę.

- Pracowała na Wall Street w USA, a potem zmieniła pracę i przeprowadziła się do Londynu i wykonuje tę samą pracę.

- Spędzamy razem każdy dzień. Może to dziwne, ale gdy dwa tygodnie temu poleciałem do Japonii to był to pierwszy raz, gdy byliśmy osobno.

Mimo iż między Edem i jego dziewczyną wszystko dobrze się układa, to 26-letni muzyk twierdzi, że nie spieszy im się do ślubu, ale są na dobrej drodze do niego.

W rozmowie z gazetą "The Sun" powiedział: - Jeszcze nie bierzemy ślubu. Ludzie cały czas mnie o to pytają. Chciałbym kiedyś wziąć ślub, ale nie za chwilę.

- Spokojne życie nie wynika z poślubienia niewłaściwej osoby. Osiągamy spokój i normalność dzięki poślubieniu właściwej osoby, właściwym przyjaciołom i właściwemu środowisku. Wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze ku tym trzem rzeczom.

W zeszłym miesiącu Edowi zrobiono zdjęcie, gdy w samych skarpetkach wychodził z afterparty po gali Brit Awards, ponieważ oddał swojej dziewczynie Cherry swoje buty, gdy złamał jej się obcas w jej szpilkach Christiana Louboutina. Piosenkarz chciał, żeby jego dziewczyna czuła się komfortowo zanim weszli do samochodu.

Powiedział: - Najbardziej zaskakujące w całej tej sytuacji jest to, że w szpilkach Louboutina obcas jest w stanie złamać się w jedną noc. Były prezentem, więc nie możemy narzekać.

- Moja dziewczyna nie miała żadnych skarpetek. Wiedziałem, że na podłodze nie ma potłuczonego szkła, ale chciałem mieć pewność, że nic złego się nie wydarzy.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy