Reklama

Edyta Górniak składa życzenia synowi

Choć trudno w to uwierzyć, Edyta Górniak ma już 45 lat. Ostatnio coraz częściej wspomina o tym, że chciałaby po raz drugi zostać matką.

Tymczasem syn piosenkarki - Allan - kończy właśnie 14 lat. Nastolatek jest owocem miłości Edyty i jej byłego męża, Dariusza Krupy. Para stanęła na ślubnym kobiercu 11 listopada 2005 roku, jednak związek nie przetrwał próby czasu. W 2010 roku Górniak i Krupa wzięli rozwód.

Artystka była później związana z Piotrem Schrammem, a po rozstaniu wyjechała do Los Angeles. Tam również znalazła partnera, ale relacja zakończyła się stosunkowo szybko.

Dziś Górniak jest sama i często podkreśla, że to właśnie Allan na zawsze pozostanie dla niej najważniejszym mężczyzną w życiu.

Reklama

Z okazji urodzin potomka piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie urocze zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym opisem. Fotografia przedstawia małego Allana z burzą loków na głowie. Jego mama napisała m.in. "Jesteś najpiękniejszym dowodem na istnienie Boga i jego miłości do mnie".

Fani Górniak natychmiast zaczęli dołączać się do życzeń. "Wszystkiego najlepszego All!", "Oby był w przyszłości takim człowiekiem jak mama", "Spełniaj marzenia chłopaku" czy "Wszystkiego najcudowniejszego" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

My też życzymy Allanowi i jego mamie wszystkiego, co najlepsze! 100 lat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy