Edyta Herbuś chwali się figurą. Ta sukienka to hit tego lata!

Edyta Herbuś znów kusi na Instagramie. Tym razem gwiazda postawiła na białą, obcisłą sukienkę z guzikami. Tancerka urządziła sobie małą sesję w Parku Narodowym Sekwoi w USA. Fani w swoich komentarzach nie kryją zachwytu nad letnią stylizacją tancerki.

Edyta Herbuś znów zachwyca letnią stylizacją
Edyta Herbuś znów zachwyca letnią stylizacjąTRICOLORS/EAST NEWSEast News

Edyta Herbuś pozdrawia z USA i publikuje kolejne gorące zdjęcia. Tym razem celebrytka wybrała się na wyprawę po Parku Narodowym Sekwoi w USA. Tancerka ma na sobie białą, obcisłą sukienkę z guzikami, która pięknie podkreśla jej zgrabną sylwetkę. Stylizację uzupełniają białe buty i delikatna biżuteria. Na kolejnych zdjęciach i nagraniach widzimy jak Herbuś przytula się do ogromnej sekwoi.

- Sekwoje- największe drzewa świata... Podobno tam mieszkają anioły. Nie wiem, jak powinny wyglądać anielskie domy, ale drzewo od zawsze jest dla mnie symbolem mądrości, harmonii i długowieczności. W tych olbrzymach czuć taką moc, że nawet przytulenie się do nich stanowi niezłe wyzwanie... Trudno mi się było z nimi rozstawać, czujecie ten power? - pyta swoich fanów na Instagramie Herbuś.

Zdjęcie Herbuś wzbudziło zachwyt fanów

Fani byli pod wrażeniem pięknej scenerii, jaką "zaserwowała" im gwiazda.

"Przepiękne miejsce. Bardzo dziękuje za zdjęcia i filmiki. Dzięki tobie chce zwiedzać świat, tylko kiedy się to mi spełni". Edyta Herbuś nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi: "Życzę, żeby się udało a tymczasem zabiorę Was tutaj w jeszcze wiele pięknych podróży".

Kolejni fani również docenili relację Herbuś. "Dzięki Twojej relacji można choć w namiastce dotknąć cudownych miejsc" czy "Piękne" to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem Herbuś.

Gwiazda chętnie dzieli się na Instagramie swoją codziennością. Ostatnio falę zachwytów wzbudziło zdjęcie Herbuś w bikini czy w czerwonej sukience. Oprócz tego, tancerka lubi dzielić się swoimi przemyśleniami na różne tematy i opisywać swoje przeżycia.

Białe sukienki - hit lata 2022

Stylizacja Herbuś idealnie sprawdzi na się upalne, letnie dni. Biała sukienka to doskonały wybór - podkreśli naszą wakacyjną opaleniznę i zastąpi małą czarną. Najmodniejsze sukienki na tegoroczne lato są lekkie i mają kobiecy krój. Białe sukienki pokochały również inne gwiazdy, m.in. Anna Lewandowska czy Julia Wieniawa.

***

Zobacz również: 

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Subtelna góra w połączeniu z obfitym trenem Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas