Edyta Herbuś na premierze z chłopakiem

Od czasu rozstania z Mariuszem Trelińskim Edyta Herbuś bardzo chroni swoje życie prywatne. Ostatnio zrobiła wyjątek i na premierę książki przyszła z partnerem.

Edyta Herbuś tworzy szczęśliwy związek z Piotrem Bukowieckim
Edyta Herbuś tworzy szczęśliwy związek z Piotrem BukowieckimArtur ZawadzkiReporter

Herbuś zdobyła popularność dzięki występom w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie partnerowała Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi.

Tancerka może pochwalić się m.in. mistrzowską klasą "S" w tańcach latynoamerykańskich, trzykrotnym mistrzostwem Polski formacji tanecznych oraz zwycięstwem (w parze z Marcinem Mroczkiem) w Konkursie Tańca Eurowizji.

Życie uczuciowe pani Edyty zawsze było dość burzliwe: była związana m.in. z tancerzem erotycznym Dawidem Ozdobą, tancerzem Tomaszem Barańskim (z którym utrzymuje przyjacielskie stosunki) oraz reżyserem operowym Mariuszem Trelińskim.

Od ponad dwóch lat tancerka jest w związku z producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim. Mężczyzna był wcześniej partnerem Doroty Gardias, z którą ma córkę.

Herbuś i Bukowiecki rzadko decydują się na wspólne wyjścia na branżowe imprezy. Jednak na premierze książki "Wilczyca. W pogoni za wolnością" Sylwii Koperskiej pojawili się razem i chętnie pozowali do zdjęć.

Zobaczcie sami, jak prezentowali się tego wieczoru! Prawda, że pani Edyta wygląda kwitnąco?

Edyta Herbuś z partnerem na premierze książki
Edyta Herbuś z partnerem na premierze książkiAdam JankowskiReporter
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas