Reklama

Edyta Pazura ćwiczy w zaawansowanej ciąży

Edyta i Cezary Pazurowie spodziewają się trzeciego dziecka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (2012). Kolejny poród zbliża się wielkimi krokami.

Pazurowie są małżeństwem od 2009 roku. Wcześniej aktor był związany kolejno z Żanetą (związek rozpadł się przez nałogi kobiety; para ma, 28-letnią dziś, córkę Anastazję) i Weroniką Marczuk.

Edyta i Cezary na każdym kroku podkreślają, że ich miłość jest bardzo silna i wyjątkowa. Wydają się niemal nierozłączni, a aktor podkreśla, że jego żona jak nikt inny potrafi zadbać o ciepło domowego ogniska.

Ale Edyta nie ogranicza się tylko do roli matki i żony. Jest managerką męża, zajmuje się także organizacją eventów. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pazura uwielbia gotować i w związku z tym wystąpiła w programie "Top Chef. Gwiazdy w kuchni".

Reklama

Ostatnio energię 30-latki pochłania projekt "MaybeBaby" - blog poświęcony dzieciom i rodzinie. Na jego łamach Pazura dzieli się przepisami na zdrowe dania i przekąski, poradami wnętrzarskimi czy ćwiczeniami dla mam.

Sama zainteresowana pozostaje aktywna nawet w zaawansowanej ciąży. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z treningu i przy okazji pokazała, spory już, brzuszek. Fanki natychmiast zabrały się do komplementowania Edyty.

"Piękny brzusio", "Edyta wyglądasz pięknie w ciąży! Naprawdę!" czy "Oj ale super, już duży brzusio! Wyglądasz świetnie!" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Wy też jesteście tego zdania?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy