Edyta Pazura zachwyciła ponętnym kadrem. Oto kto zrobił zdjęcie

Edyta Pazura nieustanne zachwyca fanów nowymi kadrami. Gwiazda regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia. Tym razem postanowiła podzielić się portretem wykonanym na basenie. Post bardzo spodobał się fanom influencerki. Edyta Pazura zdradziła, kto uchwycił ten moment.

Fani zachwycają się nowym  zdjęciem Edyty Pazury. „Jesteś wyjątkowa!”
Fani zachwycają się nowym zdjęciem Edyty Pazury. „Jesteś wyjątkowa!” VIPHOTOEast News

Edyta Pazura i Cezary Pazura wzięli ślub 13 lat temu. Wówczas nikt nie spodziewał się, że młodsza o ponad 20 lat żona aktora zrobi karierę w mediach społecznościowych. Obecnie Edyta Pazura może pochwalić się dużą grupą oddanych fanów. Na Instagramie śledzi ją niespełna 250 tys. użytkowników.

Żona Cezarego Pazury jest tam niezwykle aktywna. Chętnie dzieli się z obserwatorami swoją prywatnością. Edyta Pazura koncentruje się na rozwijaniu profilu i dostarczaniu fanom nowych treści. Pod zdjęciami umieszcza zazwyczaj rady i przemyślenia. Mimo lifestylowej tematyki influencerka nie boi się komentować aktualnych tematów - często związanych także z polityką oraz polskim systemem edukacji.

Edyta Pazura pozuje w bikini. Portret zachwyca

Edyta Pazura opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. Romantyczny kadr bardzo spodobał się jej fanom. Żona Cezarego Pazury pozuje w czarnym stroju kąpielowym bez makijażu. Wygląda niezwykle naturalnie. "Podobno zdjęcia robione z miłością są wyjątkowe..." - podpisała portret Edyta Pazura. Gwiazda oznaczyła także na fotografii autora. Zdjęcie wykonał mąż influencerki.

Fani zachwycają się nowym zdjęciem Edyty Pazury. "Jesteś wyjątkowa!"

Pod najnowszym zdjęciem Edyty Pazury w okamgnieniu zaroiło się od komentarzy. Fani zachwycają się naturalnym kadrem i komplementują urodę swojej ulubienicy. "Piękna, naturalna kobieta" - zaznaczył jeden z użytkowników pod postem. "Przyjemnie się patrzy na takie urocze kadry" - zgodził się inny.

Internauci pod postem nawiązują także do autora fotografii - Cezarego Pazury. Doceniają jego wprawne oko i gratulują parze niegasnącej miłości. "Dałaś Cezaremu wspaniałą rodzinę i cudowny dom" - zaznacza w komentarzu jedna z fanek Edyty Pazury. "Widać miłość u Państwa, szacunek, aż miło się ogląda i słucha" - uznała inna. "Miłość widać w Pani oczach" - zgodziła się z poprzedniczkami kolejna.

***
Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Kim zainteresowałaby się Ola Tomala?POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas