Eliza przygotowała mężowi urodzinową niespodziankę

Eliza Wesołowska i Paweł Trybała poznali się w kontrowersyjnym programie „Warsaw shore: Ekipa z Warszawy” emitowanym przez stację MTV.

Eliza i Paweł Trybała
Eliza i Paweł TrybałaVIPHOTOEast News

Format cieszył się dużą popularnością na zachodzie i w 2013 roku doczekał się polskiej edycji. Kilku młodych imprezowiczów zamieszkało w jednym domu, dobrze zaopatrzonym w alkohol.

Uczestnicy upijali się do nieprzytomności, uprawiali seks i wyjeżdżali do klubów. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem kamer.

"Trybson" i Eliza od początku świetnie odnaleźli się w towarzystwie i ochoczo spełniali założenia producentów. Po zakończeniu pierwszego sezonu ogłosili, że spodziewają się potomka i rezygnują z dalszego udziału w show.

Paweł rozpoczął przygodę z MMA, zaś Eliza zajęła się stylizacją rzęs. 8 października 2014 roku na świat przyszła pierwsza córka pary - Victoria Elizabeth, zaś dwa lata później urodziła się druga dziewczynka - Kornelia. Paweł i Eliza wzięli też ślub.

Wygląda na to, że imprezowi rodzice stanęli na wysokości zadania - dziś próżno szukać skandali z ich udziałem. Eliza zdecydowanie złagodziła swój wizerunek, a na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z rodzinnych wypadów.

Ostatnio celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych niespodzianką, jaką przygotowała mężowi z okazji 27 urodzin.

"Trybsonowie" wybrali się na sushi i paintball, a na Pawła czekało pyszne śniadanie przygotowane przez ukochaną.

Pod zdjęciami jedna z fanek napisała: "Gratuluję, że udało wam się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Pielęgnujcie to, bo to najcenniejsze, co można mieć".

Dołączamy się do gratulacji i życzymy całej rodzinie wszystkiego dobrego!

Maja Sablewska o swoim nowym programieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas