Eliza Trybała na zdjęciu sprzed siedmiu lat

Eliza Trybała dała się poznać polskim telewidzom jako pewna siebie dziewczyna, która nie stroni od alkoholu, imprez i przygodnego seksu. Jednak po dawnej imprezowiczce nie ma już śladu.

Eliza i Paweł Trybała
Eliza i Paweł TrybałaKamil PiklikiewiczEast News

Dziewczyna w 2013 roku wzięła udział w kontrowersyjnym show stacji MTV pt. "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". 20-letnia wówczas Eliza na planie poznała Pawła Trybałę. Po pierwszym sezonie programu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

8 października 2014 roku na świat przyszła pierwsza córka Trybsonów - Victoria Elizabeth. Natomiast dwa lata później Eliza urodziła Kornelię Dianę.

W maju 2017, w 24 urodziny Elizy, para postanowiła zalegalizować swój związek i wzięła ślub. Paweł zarabia na rodzinę uprawiając MMA, jego żona zaś zajmuje się stylizacją rzęs.

Eliza jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie (gdzie obserwuje ją 209 tys. użytkowników) zamieściła zdjęcie z młodości.

Na fotografii widzimy ją jako 18-latkę. Musimy przyznać, że Eliza wyglądała promiennie i (przede wszystkim) naturalnie.

Podobne opinie można było przeczytać w komentarzach. "Naturalność jest piękna. Botoks i te inne sprawy już nie bardzo" czy "Usta piękne. Naturalne!" - pisali fani.

Zgadzacie się z nimi? A może bardziej podoba wam się Eliza w nowej odsłonie?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas