Elizabeth Hurley pokazała syna. Przystojny?

52-letnia Elizabeth Hurley pojawiła się ostatnio na otwarciu wystawy Dinosaurs in the Wild w Londynie. Przyprowadziła ze sobą wyjątkowego gościa.

Elizabeth Hurley i jej syn Damian
Elizabeth Hurley i jej syn DamianEast News

Nie ma na świecie drugiej aktorki, która w tak brawurowy sposób korzystałaby z niesłabnącej wokół siebie popularności.

Od lat jest twarzą kampanii reklamowych Estee Lauder, projektuje i zajmuje się sprzedażą własnej kolekcji bielizny i strojów kąpielowych. Gra w filmach i zajmuje się ich produkcją.

Rozgłos przyniósł jej niewątpliwie związek z przystojniakiem Hollywood, Hugh Grantem. Podobno Liz trwała przy swoim ukochanym nawet wtedy, gdy ten, według prasy brukowej, zdradzał ją z prostytutkami.

Niestety para nie wytrzymała próby czasu i ostatecznie rozstała się po 13 latach w związku.

W 2002 roku aktorka doczekała się słodkiego bobasa, któremu dała na imię Damian. Aktorka często podkreśla, że jej syn to jej najlepszy przyjaciel i uwielbia spędzać z nim wolny czas.

Swego czasu gwiazda wyznała, że autorem większości seksownych zdjęć wrzucanych na Instagrama jest właśnie jej niespełna 16-letni syn.

Ta informacja natychmiast obiegła światowe media, a fani skrytykowali swoją idolkę za nieprzyzwoite wykorzystywanie niepełnoletniego dziecka i zażądali, by Liz powierzyła Damianowi nieco bardziej odpowiedzialne obowiązki.

Ani Elizabeth, ani jej syn Damian chyba niespecjalnie przejmują się krytyką. Ostatnio rodzina pojawiła się razem na otwarciu wystawy i widać, że czuli się ze sobą świetnie.

Ponadto, Damian - jak donoszą media - sam próbuje swoich sił w modelingu i branży rozrywkowej. Dostrzegacie w nim przyszłą gwiazdę? Jest podobny do swojej sławnej mamy?

Elizabeth Hurley i jej syn Damian
Elizabeth Hurley i jej syn DamianEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas