Reklama

Reklama

Elizabeth Olsen o swoim małżeństwie: "Pobraliśmy się potajemnie, a później mieliśmy jeszcze jeden ślub"

Jedna ze słynnych sióstr bliźniaczek, Elizabeth wyjawiła, że jeszcze przed pandemią w sekrecie wzięła ślub z muzykiem, Robbiem Arnettem. Zdradziła tę tajemnicę przy okazji premiery ilustrowanej książki dla dzieci, którą stworzyła wspólnie z mężem.

Elizabeth Olsen: "Pobraliśmy się potajemnie"

W 2021 r. w jednym z wywiadów Elizabeth Olsen nazwała swojego partnera Robbiego Arnetta "mężem". Nie doprecyzowała wówczas, czy faktycznie wyszła za niego za mąż, czy może określiła go tak żartobliwie. Gospodarz programu "The Jess Cagle Show" w stacji radiowej SiriusXM's, goszcząc w swojej audycji Olsen i Arnetta postanowił wyjaśnić tę kwestię. "Czy wzięliście ślub podczas lockdownu?" - spytał. "Pobraliśmy się potajemnie, a później mieliśmy jeszcze jeden ślub. W obu przypadkach było to przed covidem" - stwierdziła aktorka.

Przyznała, że mieli szczęście, że ona i Arnett pobrali się przed wybuchem pandemii i wynikającymi z tego ograniczeniami podróżowania. Powiedziała, że musiała wtedy przez wiele miesięcy pracować w Anglii i gdyby nie fakt, że Robbie jest jej mężem, nie mógłby jej tam towarzyszyć, bo nie dostałby wizy. A przede wszystkim mieliby kłopot, by w ogóle zorganizować ślub.

Reklama

Zobacz także: Elizabeth Olsen w białej sukni

Elizabeth Olsen  i Robbie Arnett są parą od 2017 r. 

Elizabeth Olsen poznała wokalistę indie-popowego zespołu Milo Greene podczas wakacji w Meksyku. Zaręczyli się w lipcu 2019. Piosenkarz sprezentował jej pierścionek ze szmaragdem. Wcześniej Elizabeth była zaręczona z aktorem Boydem Holbrookiem ("Narcos", "Zaginiona dziewczyna"), ale rozstali się w 2015 r.

Para, jak na razie, nie doczekała się wspólnego dziecka. Za to na świecie pojawiła się ich wspólna debiutancka książka "Hattie Harmony: Worry Detective". To ilustrowana publikacja dla dzieci, która ma pomóc im w walce ze stresem. Książka trafiła do sprzedaży 28 czerwca. 

Mniej szczęścia w miłości ma druga z bliźniaczek, Mary-Kate. W 2021 r. rozwiodła się z bankierem Olivierem Sarkozym, przyrodnim bratem byłego prezydenta Francji. 

Czytaj również:  Elizabeth Olsen: na nowych zdjęciach jest nie do poznania  

***

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Olsen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy