Ellie Goulding i Dougie Poynter znów ze sobą zerwali

Wszystko wskazuje na to, że para znów się rozstała z powodu zbyt absorbujących zobowiązań zawodowych.

Twórczyni hitu "Army" i basista z zespołu McBusted wrócili do siebie dwa tygodnie temu po tym, jak w listopadzie zrobili sobie przerwę z powodu napiętych grafików. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że para znów się rozstała z powodu zbyt absorbujących zobowiązań zawodowych.

Reklama

W rozmowie z gazetą "Daily Mirror" źródło podało: - Nie mają czasu dla siebie, ponieważ kariera muzyczna Ellie wymaga od niej częstych podróży. Dougie próbuje swoich sił w Ameryce jako aktor i siłą rzeczy ich drogi się rozchodzą.

Informacja o tym, że para, która spotykała się z przerwami od 2013 roku, ponownie podjęła decyzję o rozstaniu, jest bez wątpienia wielkim zaskoczeniem dla fanów piosenkarki, ponieważ 28-letnia piękność przyznała niedawno, że jej związek z Dougiem znów kwitnie i cieszą się każdym dniem.

Realistycznie podchodzimy do tego, że ja jestem w Europie, a on w Los Angeles i cieszymy się każdym dniem. Nie będziemy się widzieć przez dłuższy czas.

Kilka miesięcy temu piosenkarka myślała nawet o ślubie i wyznała, że nigdy nie chciała wyjść za mąż z obawy przed rozwodem. Gwiazda zmieniła jednak zdanie, gdy zaczęła się spotykać ze swoim chłopakiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje