Emilia Dankwa na nowym zdjęciu. Ale wyrosła!

Emilia Dankwa z roku na rok zmienia się coraz bardziej. Urocza Zosia z "Rodzinki.pl w niczym nie przypomina już małej dziewczynki. Nowe zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że 16-latka wyrasta na prawdziwą piękność!

Emilia Dankwa na zdjęciu sprzed czterech lat. Od tego czasu młoda aktorka bardzo się zmieniła
Emilia Dankwa na zdjęciu sprzed czterech lat. Od tego czasu młoda aktorka bardzo się zmieniła GałązkaAKPA

Kim jest Emilia Dankwa?

Emilia Dankwa to 16-letnia aktorka, która grała m.in. w takich produkcjach jak: "Być jak Kazimierz Deyna" czy "Belfer", jednak największą popularność i spore grono fanów, jak dotąd, przyniosła jej rola Zosi w serialu "rodzinka.pl". 

Młoda artystka zgromadziła już ponad 109 tysięcy followersów na Instagramie, a ta liczba wciąż rośnie, ponieważ Emilia Dankwa jest przecież dopiero u progu swojej kariery."

Emilia Dankwa zmieniła się nie do poznania. Nowa sesja zdjęciowa robi wrażenie!

"Jak widzicie, na zdjęciu mam kapelusz... zazwyczaj nie noszę takich nakryć głowy - wolę czapki - ale do zdjęć chętnie zakładam!
Co o tym myślicie, chodzicie w kapeluszach?" - spytała swoich fanów Emilia Dankwa, a oni nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod nowym postem. 

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na te zdjęcia! 

"Super", "ale pięknie", "cudnie" - zachwycali się wyglądem Emilii Dankwy jej followersi na Instagramie. 

Jesienna stylizacja gwiazdy z sesji zdjęciowej zrobiła prawdziwą furorę. Czerwona sukienka, kapelusz i modne kozaki prezentowały się na niej obłędnie. 

Wy też lubicie ubierać się w podobny sposób?

„Love Island #NEWS”, odc. 1POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas