Reklama

Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami. Wzruszające wyznanie!

Emilia Komarnicka-Klynstra za pośrednictwem Instagrama chętnie pokazuje rodzinne zdjęcia. Nie brakuje ujęć z mężem oraz rodzicami. Aktorka opublikowała zdjęcie z synami, którego opis wzrusza do łez.

Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami

Emilia Komarnicka-Klynstra największą popularność zdobyła dzięki roli Agaty Woźnickiej w "Na dobre i na złe". To właśnie na planie tego serialu aktorka poznała swojego przyszłego męża. 

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki wzięli ślub w 2017 roku.  

W maju 2018 roku na świecie powitali pierwszego syna - Kosmę, a w grudniu 2020 roku urodził się drugi syn aktorskiej pary -Tymoteusz.

Emilia Komarnicka-Klynstra jest aktywna w mediach społecznościowych i stara się regularnie publikować posty. Tym razem postanowiła dodać zdjęcie z synami. To właśnie jego opis wzbudził największe zainteresowanie.

Reklama

Aktorka opublikowała fragment rozmowy z najstarszym synem, który rozpoczął od zapytania, czy aktorka jest od niego starsza. Emilia Komarnicka-Klynstra wyznała, że tylko potwierdziła, po czym niespodziewanie usłyszała te wzruszające słowa. 

Aktorka stwierdziła, że w tym przypadku komentarz jest zbędny, a słysząc te słowa, poczuła, że jej siły wróciły od razu.

Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi m.in. małżeństwa oraz macierzyństwa. Często opowiada o tym, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną.

Czytaj więcej:

Festiwal w Opolu 2021: Viki Gabor i Roksana Węgiel. Która wyglądała lepiej?

Perrie Edwards pokazała zdjęcie syna! Jakie imię wybrała piosenkarka?

Opole: To nie tylko muzyka

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje