Reklama

Emily Ratajkowski w seksownej sesji z mężem

Emily Ratajkowski przez wielu jest uważana za najpiękniejszą kobietę na świecie. W lutym 2018 roku wyszła za Sebastiana Beara-McClarda.

Emily reklamowała liczne marki odzieżowe oraz kosmetyki. Sławę przyniosła jej naga sesja do magazynu "Treats!".

Przygodę z aktorstwem rozpoczęła od gry w teledyskach, a dziś może się pochwalić rolami w kilkunastu filmach, m.in. "Zaginionej dziewczynie", "Ekipie" czy "Jestem taka piękna!".

Instagramowy profil 29-latki obserwuje w tym momencie ponad 26 mln użytkowników! Modelka chętnie zamieszcza tam zdjęcia, na których eksponuje piękną sylwetkę. Widok Ratajkowski w skąpym bikini to norma.

Ostatnio jednak postawiła na oryginalną sesję z mężem, do której para pozuje w piżamach uszytych z tego samego materiału. I o ile McClard jest kompletnie ubrany, o tyle jego żona znów odsłania ciało - konkretnie piersi.

Reklama

Fani Emily są jednak przyzwyczajeni do takiego widoku i w komentarzach skupili się na standardowych komplementach oraz zachwytach nad... mężem modelki.

A wy co myślicie o małżeńskiej sesji Ratajkowski? Jesteście na tak?

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy