Emily Ratajkowski zaskoczyła fanów

Emily Ratajkowski przez wielu jest uważana za najseksowniejszą kobietę na świecie. Ostatnio 29-latka zmieniła drastycznie wizerunek.

Emily Ratajkowski zmieniła kolor włosów
Emily Ratajkowski zmieniła kolor włosówInstagram / BEEM/Beem/East NewsEast News

Emily ma polskie korzenie (po ojcu). Urodziła się w Londynie, ale ostatecznie (po licznych podróżach) wraz z rodziną osiadła w Stanach Zjednoczonych.

Ratajkowski pierwszy kontakt z agencją modelek podpisała, gdy miała zaledwie 14 lat. Reklamowała liczne marki odzieżowe oraz kosmetyki. Sławę przyniosła jej naga sesja do magazynu "Treats!".

Kilka lat temu rozpoczęła też przygodę z filmem - mogliśmy oglądać ją m.in. w filmach: "Zaginiona dziewczyna", "Ekipia" czy "Jestem taka piękna!".

Instagramowy profil pięknej modelki obserwuje w tym momencie aż 26,6 mln użytkowników! To za jego pośrednictwem Ratajkowski dzieli się zdjęciami w nowej fryzurze!

Od jakiegoś czasu Emily jest bowiem blondynką. Wielu fanów było bardzo zaskoczonych jej decyzją o zmianie koloru włosów, część podkreśla, że zmiana tym razem nie jest korzystna.

Nie zmienia się za to perfekcyjna sylwetka Ratajkowski - na najnowszym zdjęciu modelka eksponuje ją, pozując w bikini złożonym właściwie z samych sznureczków.

Zdjęcie polubiło do tej pory ponad milion użytkowników instagrama! Jesteście zaskoczeni?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas