Reklama

Reklama

Esmeralda Godlewska nie do poznania!

Esmeralda Godlewska to jedna z polskich celebrytek, które potrafią zaskakiwać swoich fanów. Nie da się ukryć, że w swoim życiu miała ona poważne problemy i zniknęła z medialnego świata na pewien czas. Teraz do niego wraca... wyraźnie odmieniona.

Esmeralda Godlewska to jedna z sióstr, które zdobyły popularność w polskim internecie śpiewając świąteczną piosenkę w 2017 roku. 

Reklama

Ich nagranie obiegło całą Polskę, rozbawiając niektórych do łez. 

Jednak szybko okazało się, że panie o specyficznym wyglądzie, nie mają życia usłanego płatkami róż, a sama Esmeralda boryka się z problemami rodzinnymi. 

W 2019 roku przeżyła wypadek samochodowy, gdzie okazało się, że prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. Od tego momentu pojawiała się w mediach i znikała. 

Teraz ponownie jest o niej głośno, gdyż celebrytka weźmie udział w walce Punch Down, w której zmierzy się z inną gwiazdką - Eweloną znaną z "Warsaw Shore". 

Przy okazji przygotowań do walki, Godlewska udzieliła wywiadu, w którym widzowie zobaczyli odmienioną Esmeraldę. Nie da się ukryć, że przybyło jej kilka, jak nie kilkanaście kilogramów, a twarz bardzo się zmieniła. 

Patrząc na nią, trudno rozpoznać w niej dawną celebrytkę. Nie jest ona jednak zbyt skora do rozmów o tym, co dzieje się w jej życiu obecnie i skąd tak radykalna zmiana w wyglądzie. 

***
Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Dowiedz się więcej na temat: Esmeralda Godlewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje