Reklama

Reklama

Ewa Bem na "Top of the Top Sopot Festival". Wróciła na scenę po śmierci córki

Ewa Bem kilka lat temu straciła jedną ze swoich córek. Pamela Bem-Niedziałek zmarła na guza mózgu, a artystka po jej śmierci wycofała się z działalności artystycznej. Niedawno jednak zdecydowała się wrócić na scenę i pojawiła się na festiwalu "Top of the Top" w Sopocie.

Ewa Bem to jedna z największych artystek polskiej sceny muzycznej. Jest znana m.in. z takich hitów jak: "Moje serce to jest muzyk" czy "Miłość to jest wielki skarb (Daj mi znak)" i to właśnie z tymi utworami 70-letnia  wokalistka niespodziewanie zdecydowała się wystąpić podczas trzeciego dnia "Top of the Top Sopot Festival 2021". 

Ewa Bem cztery lata temu zdecydowała się wycofać z życia w show-biznesie, ponieważ w 2017 roku po walce z nowotworem zmarła jej córka Pamela Bem-Niedziałek. Dziennikarka TVN-u miała jedynie 39 lat, a jej śmierć była wielkim ciosem dla rodziny. 

Reklama

Ewa Bem na Top of the Top Sopot Festival

Ewa Bem przez kilka lat żyła w cieniu, jednak niedawno podjęła decyzję o powrocie na scenę i przyjęła zaproszenie do Opery Leśnej, ponieważ, jak zdradziła w dziendobrytvn.pl, czuła, że jej córka Pamela na pewno chciałabym, aby znów zaśpiewała. Gwiazda najpierw pojawiła się w Gdyni na wydarzeniu o nazwie "Lady Jazz", a później przyjęła też zaproszenie do Sopotu.

Dla gwiazdy powrót na scenę był niezwykle emocjonującym wydarzeniem, co zresztą przyznała, będąc na scenie. Nie kryła tego, że nie jest jej łatwo z powodu tego, co wydarzyło się w jej życiu, ale koncert sprawił jej radość. 

Stylizacja Ewy Bem na "Top of the Top Sopot Festival"

Ewa Bem na "Top of the Top" postawiła na elegancję, ale widać było, że nie chciała za bardzo wyróżniać się swoim strojem. 

Wyglądała zachowawczo, ale z klasą. Wystąpiła w zielono-czarnej tunice i ciemnych spodniach. 

Dobrała do nich długą biżuterię na szyję i buty na płaskiej podeszwie. 

Czytaj również: 

Okna Windows na ścianie galerii handlowej. Nietypowy mural 3D

Była żona Ibisza to nie wyjątek. Kto jeszcze przyjaźni się z ex? 

Anna Dereszowska zdradziła, jak czuje się w ciąży

Zobacz także: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy