Reklama

Reklama

Ewa Bilan-Stoch i jej tajemnicze wpisy na Instagramie

Kwiecień jest właściwie jedynym miesiącem w roku, w którym skoczkowie narciarscy mogą postawić na regenerację i zaplanować wypoczynek.

Kamil Stoch, najlepszy skoczek polskiej drużyny, tej zimy zaliczył kolejny udany sezon. Zawodnik ma na swoim koncie m.in. zdobyty kilkukrotnie tytuł mistrza świata oraz mistrza olimpijskiego. W 2014 i 2017 roku otrzymał tytuł najlepszego polskiego sportowca roku.

Reklama

Prywatnie 32-letni skoczek od prawie 9 lat jest mężem Ewy Bilan - absolwentki pedagogiki, która zawodowo zajmuje się (przede wszystkim sportową) fotografią.

Stochowie stronią na co dzień od błysków fleszy i branżowych imprez. Wolny czas spędzają najchętniej razem, na łonie natury.

Po trudnym sezonie postawili jednak na wakacje w egzotycznym miejscu. Na instagramowym profilu pani Ewy możemy zobaczyć piękne kadry z rajskich plaż. Niestety, Bilan-Stoch nie zdradziła, gdzie przebywa wraz z mężem.

Fani pary nie kryli swoich zachwytów i lekkiego zawodu - wielu z nich chciało dowiedzieć się, w którym kraju jest tak bajkowo.

A wy macie swoje typy?Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bilan-Stoch | Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje