Reklama

Reklama

Ewa Bilan-Stoch zamieściła wzruszające zdjęcie

W niedzielę 24 marca odbył się ostatni w tym sezonie konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trzech Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki, znalazło się w finałowej piątce klasyfikacji generalnej.

Niestety, kibice musieli zmierzyć się również z nie najlepszą informacją. Trener polskiej drużyny - Stefan Horngacher - rezygnuje bowiem z dalszej pracy z Polakami. W przyszłym sezonie będzie trenował drużynę niemiecką.

Reklama

Liderem polskiego zespołu pozostaje oczywiście Kamil Stoch, który wciąż jest w bardzo dobrej formie. 32-letni zawodnik prywatnie od prawie dziewięciu lat jest mężem Ewy Bilan-Stoch, którą wielu kibiców stawia za przykład. Piękna blondynka nie ma tzw. parcia na szkło, bardzo wspiera męża i realizuje się zawodowo.

Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 67,7 tysięcy użytkowników. Z okazji zakończenia sezonu pani Ewa postanowiła zamieścić tam wyjątkowe zdjęcie.

Możemy zobaczyć na nim piękny bukiet składający się z... medali zdobytych przez Kamila Stocha. Fani skoczka i pani Ewy nie kryli wzruszenia.

- Gratuluje tak cudownej żony. Taka żona to skarb i pani Ewo taki mąż to jeszcze większy skarb. Jesteście wspaniali. Tworzycie niesamowite małżeństwo godne naśladowania, - Cudowne zdjęcie, cudowny bukiet.. Kamil jest szczęściarzem że ma Panią a Pani że ma Kamila czy - Wielkie gratulacje i podziękowania za tak wzruszajace miesiące dla Kamila...i oczywiście dla Ciebie za wspieranie naszego ,,Mistrza" co owocowało wspaniałymi wynikami (pis. org.) - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Oczywiście przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego, co najlepsze!


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bilan-Stoch | Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje