Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska powiedziała, co myśli o rozstępach! Eksponuje wysportowane ciało!

Ewa Chodakowska ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Na Instagramie publikuje treści związane nie tylko z zawodową działalnością, ale także z prywatnym życiem. Chodakowska motywuje kobiety w Polsce, by dbały o zdrowie. Zachęca do regularnych treningów fizycznych, które poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, ale również samopoczucie. W najnowszym poście napisała, co myśli o rozstępach, cellulicie i bliznach. Obserwatorzy jej dziękują.

Ewa Chodakowska eksponuje idealne ciało!

Ewa Chodakowska od lat przekonuje kobiety, że świadome odżywianie i zdrowy styl życia są niezwykle ważne. Trenerka może pochwalić wysportowanym i umięśnionym ciałem. Jej idealna sylwetka dla wielu jest inspiracją i najlepszym przykładem na to, że autorskie treningi, które komponuje, działają cuda. Chodakowska jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Mocna marka osobista, którą stworzyła, pozwala jej angażować się w nowe ciekawe projekty.

Chodakowska prywatnie jest szczęśliwą żoną. W 2013 roku wyszła za Greka Lefterisa Kavoukisa, który tak,  jak ona jest trenerem personalnym. Małżeństwo dużo podróżuje i wspólnie pracuje nad formą. Para przyznała  w mediach,  że nie chce mieć dzieci. Uważają, że brak potomstwa nie przeszkadza im w stworzeniu pełnej i szczęśliwej rodziny.

Reklama

Ewa Chodakowska mówi o cellulicie

Chociaż Ewa motywuje swoje fanki, by dbały o tężyznę fizyczną, otwarcie zaznacza również, że niedoskonałości w postaci cellulitu czy rozstępów są normalne i jeśli występują, powinniśmy je pokochać. Dbanie o sylwetkę zdaniem Chodakowskiej powinno być przyjemnością, a nie przymusem. Jeśli z takim zamiarem zabierzemy się za zrzucanie zbędnych kilogramów, efekty przyjdą znacznie szybciej i będą cieszyć dużo bardziej.

Kontrowersyjna poza Ewy Chodakowskiej

Motywujący post Ewy Chodakowskiej zawierał również zdjęcie, które przykuło uwagę fanów. Trenerka w skąpym stroju kąpielowym prezentuje figurę i pokazuje bardzo dużo ciała.  Niektórzy obserwatorzy zwracają uwagę, że  pozycja, jaką przybrała trenerka, jest zbyt odważna.

Zdecydowanie większość komentarzy pod zdjęciem, zawierało podziękowania. Obserwatorki zaznaczały, że działalność Ewy Chodakowskiej bardzo im pomaga. Dzięki treningom odzyskały wiarę we  własne możliwości.

Przeczytaj również:

Pato-place zabaw to zmora miast! 

To już plaga! Czy powinniśmy się bać latających mrówek?

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje