Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska powiedziała, ile waży! „Bogini”

Ewa Chodakowska na Instagramie motywuje fanki do tego, by dbały o swoją sylwetkę, zdrowo się odżywiały i akceptowały swoje ciało. Często podkreśla, że wymarzony efekt to wynik przede wszystkim ciężkiej i systematycznej pracy. Chodakowską obserwuje aktualnie ponad 2 mln osób z całego świata. Trenerka zgromadziła wokół siebie bardzo dużo życzliwych osób, które trzymają kciuki za jej dalsze działania.

Ewa Chodakowska o samoakceptacji

Ewa Chodakowska dba o to, by mieć dobry i regularny kontakt ze swoimi fanami. Na Instagramie dzieli się przemyśleniami, dotyczącymi akceptacji własnego ciała. Chodakowska motywuje kobiety w Polsce, by dbały o zdrowie - nie tylko fizyczne, lecz również psychiczne. Zaznacza, że życzliwość w stosunku do samej siebie jest szczególnie ważna. Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce zachęca do treningów, które poprawiają samopoczucie i nastrój.  

Chodakowska chwali się figurą

Ewa Chodakowska od lat przekonuje kobiety, że zdrowy styl życia jest niezwykle ważny. Jej umięśniona i wysportowana sylwetka budzi zachwyt i jest najlepszym dowodem na to, że plany treningowe, które oferuje, działają. Chodakowska chętnie pozuje w skąpym bikini. Obecnie przebywa na wakacjach w słonecznej Grecji, skąd pochodzi jej ukochany - Lefteris Kavoukis, również  trener personalny.

Reklama

Umięśnione ciało Ewy Chodakowskiej

Trenerka w postach często zaznacza, że w życiu najważniejszy jest balans i zdrowy rozsądek. Chociaż na co dzień przestrzega diety, nie ma  oporów, by od czasu do czasu sięgnąć po słodycz, który sprawi jej przyjemność. Takie podejście bardzo podoba się jej fanom. Niedawno Chodakowska na Instagramie opublikowała filmik, na którym tańczy  i prezentuje opalone ciało. W poście zdradziła również, ile waży. 

Ewa Chodakowska ma 166 centymetrów wzrostu.

Fani w komentarzach poparli słowa trenerki. Nie brakowało również zachwytów nad idealną sylwetką Chodakowskiej. "Wyglądasz bosko! Kobiece kształty, a jednocześnie sportowa sylwetka.  Najlepsze, co może być!", "Najpiękniejsze nogi i pupa, jakie widziałam. Jest Pani moją największą motywacją, najlepszą trenerką. Niech Pani nie przestaje" - czytamy. 

Przeczytaj również:

Samochód dosłownie wyleciał w powietrze? 

50-letnie boginie. Kto się nie starzeje? 

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy