Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze

Fani popularnej trenerki odkryli, że kasuje ona negatywne komentarze na swój temat. Ewa Chodakowska nie zaprzecza. Tłumaczy, dlaczego tak postępuje.

Ewa Chodakowska jest prawdopodobnie najpopularniejszą polską trenerką, a w związku ze swoją sławą spotyka się zarówno z przychylnością, jak i krytyką ze strony internautów. Podzielonych głosów jest tym więcej, że trenerka często wdaje się w dyskusję z fanami, bo, jak podkreśla, swoje konta w mediach społecznościowych prowadzi sama. Przypomniała o tym niedawno po awarii Facebooka, przez którą ujawniono, że wiele postów zamieszczonych przez polskie gwiazdy to tak naprawdę dzieło agencji PR.

Reklama

- Chcę jedynie podkreślić, że nie jestem wśród nich. Od dziesięciu lat nie miałam jednego dnia wolnego. Moje oddanie, moja uczciwość, mój szacunek do pracy i do ciebie, nie jest tylko słowem rzuconym na wiatr. Każdy komentarz, każdy post, każdy lajk, każda emocja ta dobra i ta zła, to ja - mówiła wówczas Chodakowska.

Jak się okazało, trenerka nie tylko prowadzi swoje konta sama, ale również czyta i usuwa negatywne komentarze na swój temat. Fakt ten zauważył jeden z obserwatorów na Instagramie:

- Ewka, dlaczego usuwasz komentarze, które nie są tobie przychylne? Nie lepiej być prawdziwą i pozwolić, żeby twoi obserwatorzy przeczytali te krytyczne komentarze?

Przyłapana na gorącym uczynku trenerka nie wyparła się swojego postępowania i przyznała, że kasuje wpisy niektórych osób.

- Mój profil to nie miejsce dla osób, które świadomie od siebie odsunęłam. Nie mam obowiązku zadowolić wszystkich i nawet nie zamierzam próbować - odpowiedziała Ewa Chodakowska.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje