Reklama

Reklama

Ewa Farna była oburzona zachowaniem pielęgniarki. „Wkurzyłam się”

Ewa Farna jako osoba publiczna często proszona jest o autograf lub wspólne zdjęcie. Postanowiła wrócić pamięcią do sytuacji, która spotkała ją tuż po porodzie. Piosenkarka nie ukrywa, że słowa, jakie usłyszała w szpitalu bardzo ją wzburzyły. „Wkurzyłam się” – tłumaczy.

Ewa Farna ponad dwa lata temu urodziła synka. Ojcem dziecka piosenkarki jest jej wieloletni partner, również muzyk, Martin Chobot. Para długi czas była związana ze sobą zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Poznali się bowiem podczas przesłuchania do zespołu Ewy Farny. Ich miłość rozwijała się powoli. Po kilku latach znajomości gitarzysta i artystka wzięli ślub. 

Ewa Farna w szpitalu usłyszała niecodzienną prośbę

Piosenkarka nie należy do osób, które zasypują fanów informacjami o życiu prywatnym. Instagram Ewy Farny zapełniają zdjęcia z koncertów i informacje o artystycznych projektach. Wokalistka niedawno była gościem programu "Miasto kobiet". W rozmowie z Marzeną Rogalską, Olgą Legosz i Aleksandrą Kwaśniewską podzieliła się wspomnieniem ze szpitala. Wydarzenie miało miejsce dzień po porodzie jej synka. Tematem spotkania w "Mieście kobiet" była asertywność.

Ewa Farna tłumaczy, jak wyznaczać granice

Reklama

Piosenkarka przyznała, że gdy usłyszała prośbę pielęgniarki, nie wiedziała, co powiedzieć. Sytuacja wydała się jej bowiem absurdalna. "Wtedy się tak wkurzyłam" - zaznaczyła Farna i dodała, że od razu odmówiła wspólnego zdjęcia.

W dalszej części rozmowy Ewa Farna tłumaczyła, że asertywność wynika z poczucia własnej wartości. Piosenkarka od wielu lat promuje założenia ruchu body positive. Jej zdaniem zaakceptowanie siebie w pełni ułatwia mówienie "nie" w sytuacjach, które tego właśnie wymagają.

***
Przeczytaj również: 


Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

James Michael Tyler nie żyje. Fani "Przyjaciół" pogrążeni w żałobie

Zobacz  również: 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy