Reklama

Reklama

Ewa Farna szaleje w ciąży! Opublikowała nagranie!

Ewa Farna niedługo drugi raz zostanie mamą. Nie posiada się z tego powodu z radości i widać, że odmienny stan jej służy. Gwiazda opublikowała ostatnio nagranie, na którym z wigorem tańczy, eksponując ciążowe krągłości. Fani dosłownie oszaleli na punkcie tego nagrania.

Ewa Farna zaskoczyła fanów nagraniem. Pokazała ciążowy brzuszek!

Ewa Farna, gdy pierwszy raz zaszła w ciążę, razem z mężem długo utrzymywała ten fakt w tajemnicy. Drugą ciążę ogłosiła jesienią 2021 roku i był to powód do radości nie tylko dla niej i męża, ale także oczywiście dla fanów piosenkarki. 

 Farna doskonale spełniła się w roli mamy, gdy na świat przyszedł jej synek Artur. Chociaż gwiazda ostrożnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, to od momentu ogłoszenia drugiej ciąży, chętnie chwali się ciążowymi kształtami. 

Ostatnio na jej profilu prócz zdjęć, pojawiło się także nagranie, na którym Farna pląsa energicznie do muzyki ze sporym już brzuszkiem. 

Zobacz również: Ewa Farna nie idzie "Na skróty". Zobacz nowy teledysk!

Ewa Farna wygląda kwitnąco w drugiej ciąży!

Okazuje się, że nagranie to teledysk do nowego utworu gwiazdy "Na skróty", gwiazda w nim śpiewa i tańczy... odkurzając w pomarańczowym dresie. 

Trzeba przyznać, że nawet w takim wydaniu Ewa Farna wygląda kwitnąco i ciąża jej służy! Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach i czekają na dalszy rozwój kariery muzycznej swojej ulubienicy. 

Ewa już przy pierwszej ciąży udowodniła, że zostanie mamą nie przerwało jej pracy i wciąż potrafi zaskoczyć wielbicieli jej twórczości nowościami na muzycznym rynku.

Zobacz również: Ewa Farna szczerze o macierzyństwie! Dlaczego nie zdradza płci i imienia dziecka? [TYLKO U NAS]

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy