Reklama

Reklama

Ewa Skibińska pokazała gorące zdjęcie z wakacji

Ewa Skibińska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka postanowiła podzielić się z internautami gorącym zdjęciem z urlopu, na którym kokieteryjnie pozuje na balkonie.

Ostatnio aktorka wielokrotnie gościła na łamach prasy kolorowej. Powód? Plotki o jej rzekomym rozstaniu z wieloletnim partnerem, krytykiem teatralnym Krzysztofem Mieszkowskim. Aktorka zdradziła niedawno, że do końca wierzyła, że ich związek przetrwa. 

Jeśli wierzyć doniesieniom, para ostatecznie rozstała się. Z tego powodu Pani Ewa odeszła z teatru, w którym razem pracowali. Aktorka grała tam przez przeszło 30 lat. 

Teraz Ewa Skibińska postanowiła odpocząć od spraw życia codziennego i wybrała się na wakacje do Grecji. Na Instagramie chętnie publikuje fotografie i nagrania z urlopu. 

"Wakacje"- napisała krótko. 

Reklama

Nie wiadomo kto jest autorem zdjęcia. Być może Pani Ewa wybrała się na romantyczny wyjazd z Krzysztofem Mieszkowskim w celu ratowania związku i łączącego ich uczucia?

Trzeba przyznać, że Pani Ewa wygląda powalająco. Ubrana jedynie w prześwitującą chustę, pozuje na balkonie. Podoba wam się jej letnia stylizacja?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska | aktorka | gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy