Reklama

Reklama

Ewa Skibińska wypoczywa nad Bałtykiem. Zdjęcie w bikini robi furorę

Ewa Skibińska od lat zachwyca urodą. 59-letnia aktorka wciąż prezentuje się rewelacyjnie, zawsze uśmiechnięta i w świetnej formie. Najnowsze zdjęcie Skibińskiej opublikowane w sieci są na to najlepszym dowodem.

Ewa Skibińska zyskała ogromną popularność, wcielając się m.in. w rolę żony Bruna w serialu "Na dobre i na złe". Swoje zamiłowanie do aktorstwa spełnia jednak przede wszystkim w teatrze - od 2017 roku jej kariera związana jest z Teatrem Powszechnym w Warszawie. 

Zobacz również: Ewa Skibińska w odważnej stylizacji

Skibińska pozostaje także aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie śledzi ją już prawie 14 tysięcy osób. Celebrytka publikuje tak różne treści - związane z życiem zawodowym, prywatnym, ale i wykorzystuje swoje zasięgi do promowania ważnych kampanii. Ostatnio, wraz z innymi celebrytami wsparła m.in. akcję "Topfreedompl", mającą na celu walkę o równość w prawach do odsłaniania klatki piersiowej niezależnie od płci. Zaangażowani chcą, aby nikt nie musiał czuć się zawstydzony, przebywając bez koszulki na kąpieliskach. Oprócz tego celem akcji jest zwalczanie seksualizowania kobiecych piersi w kontekście karmienia. 

Reklama

Jak wiemy w mediów społecznościowych, wielu polskich celebrytów relaksuje się obecnie nad Bałtykiem - wśród nich jest także Ewa Skibińska. Najnowszy post aktorki na Instagramie dowodzi, że czuje się tam wyśmienicie. Opublikowała bowiem zdjęcie, na którym siedzi tyłem do obiektywu, w ciemnym bikini. Wiatr rozwiewa jej blond włosy, a w tle widać morskie fale. Jak możemy zauważyć aktorka mimo upływających lat nadal ma świetne proporcje i zadbane ciało. Wcięcie w talii, delikatnie zaokrąglone biodra i dodatkowo atrakcyjna opalenizna to coś, czym Skibińska może się pochwalić. 

Czytaj też: Ewa Skibińska zachwyca w seksownej pozie

Nie obyło się również bez komplementów fanów w komentarzach. Formy oraz pozytywnej energii z pewnością zazdrości jej niejedna obserwatorka. A jak Wam podoba się nowe zdjęcie aktorki? INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy