Reklama

Ewa Wachowicz w akcji. Tak radzi sobie z atakiem zimy

W polskich górach zima pełną parą. O urokach gigantycznych ilości białego puchu przekonała się ostatnio Ewa Wachowicz, która jest właścicielką imponującej posiadłości w Beskidach. Z tej okazji postanowiła nakręcić filmik, na którym pokazuje jak walczy z atakiem zimy.

Ewa Wachowicz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana głównie z prowadzenia popularnego programu kulinarnego stacji Polsat "Ewa gotuje". Odcinki, w których zdradza przepisy na wykonanie przeróżnych potraw są nagrywane w jej prywatnym domu, umiejscowionym w malowniczych Beskidach - a konkretnie w Zawoi.

O tym, dlaczego ta właśnie miejscowość podbiła jej serce opowiedziała kiedyś w rozmowie dla portalu Onet.pl.

Czytaj również: Karnawałowe słodkości. Przygotuj zamiast pączków w tłusty czwartek

Reklama

Wachowicz walczy z atakiem zimy. "Lodołamacz Ewa na szlaku"

Mimo iż tamtejsze krajobrazy zapierają dech w piersiach, trzeba się również liczyć z tym, że miesiące zimowe bywają niekiedy bardzo wymagające, a warunki srogie. Niedawno do Polski powrócił śnieg, a przed mieszkańcami Beskidów i innych górskich rejonów stanęło nie lada wyzwanie. Odśnieżanie tak ogromnych ilości białego puchu nie należy bowiem do najprzyjemniejszych czynności. Również Ewa Wachowicz przekonała się o tym na własnej skórze. W Beskidach bowiem temperatura w ciągu dnia spada do -12 stopni, śniegu jest cała masa, a zasypane drogi utrudniają komunikację.

Powodów do narzekań nie brakuje również właścicielom większych posesji, do których należy polska prezenterka. O tym, jak radzi sobie z atakiem zimy podzieliła się na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 190 tys. fanów. Wachowicz postanowiła uwiecznić na nagraniach jak próbuje przedrzeć się przez śnieg oraz swoje zmagania z białym puchem w towarzystwie łopaty do odśnieżania.

Ewa Wachowicz docenia uroki zimy. Odśnieżanie jej niestraszne

Mimo iż wiele trudu musiało sprawić jej utorowanie ścieżek, dziennikarka robiła to z uśmiechem na twarzy - jak widać docenia też uroki zimy i korzysta z niej w pełni. Filmiki, które ostatnio opublikowała cieszą się ogromną popularnością. Internauci są pełni podziwu - żartują, że Wachowicz radzi sobie ze śniegiem lepiej niż miejskie pługi. Spora część zazdrości jej też wspaniałej zimowej aury.

Fanom najbardziej jednak spodobał się lektor na nagraniach, który w żartobliwy sposób komentuje poczynania polskiej prezenterki. Trzeba przyznać, że Ewa Wachowicz ma ciekawe poczucie humoru!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy